Як залити фон одним кольором. заливка фону в зображенні.

Фон зображення в графічному редакторі зазвичай заливається за допомогою команди «Заливка», але перед цим потрібно відокремити зображення від фону за допомогою виділення та копіювання на окремий шар.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з Adobe Photoshop, Corel Draw.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop, відкрийте потрібне зображення, в якому потрібно зробити одноколірний фон, за допомогою команди «Файл» - «Відкрити». Або перетягніть необхідний файл у вікно програми. Далі виділіть картинку, окремо від фону. Для цього використовуйте інструмент «Швидке виділення», щоб керувати виділюваними областями, або інструмент «Чарівна паличка», якщо картинка контрастує з фоном. Після виділення картинки натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть команду «Інвертувати зображення». Дана команда виділить фон навколо зображення, для якого вам потрібно виконати заливку.
2
Очистіть виділений фон вашої картинки натисканням на клавішу Del, далі додайте новий шар, на якому буде розташована заливка фону. Для цього перейдіть на палітру шарів і виберіть команду «Новий шар». Перетягніть його нижче шару з картинкою. Далі виберіть колір фону клацанням по колірній палітрі лівою кнопкою миші. Якщо необхідно точно визначити колір для фону, тоді створіть новий шар, скопіюйте туди зображення зі зразком кольору, виберіть на палітрі інструментів інструмент «Піпетка», клацніть лівою кнопкою миші за зразком кольору. Колір буде обраний. Видаліть створений шар, перейдіть на шар з фоном, виберіть інструмент «Заливка» і клацніть один раз лівою кнопкою миші в вашому фоновому шарі. Буде виконана заливка фону одним кольором.
3
Запустіть програму Corel Draw, створіть новий документ, щоб зробити одноколірний фон. Перейдіть в меню «Макет», виберіть команду «Фон сторінки», встановіть прапорець у полі «Суцільний" і клацніть по стрілочки, щоб вибрати колір для фону сторінки. Натисніть кнопку «ОК». Щоб використовувати в якості фону однокольорове зображення з вашого комп'ютера, зайдіть в «Макет» - «Фон сторінки», встановіть прапорець у полі «Растр» і натисніть кнопку «Огляд». Виберіть файл з комп'ютера, натисніть кнопку «Відкрити». Зображення буде додано в поле «Джерело». Якщо ви хочете, щоб зміни вихідного зображення відбивалися в малюнку, виберіть опцію «Зв'язаний». Якщо ж ні, виберіть команду «Вбудований». Для встановлення розміру фонового зображення виберіть опцію «Особливий розмір» і вкажіть потрібні розміри фону. Натисніть кнопку «Ок».