Як поміняти товщину ліній. зменшити товщину ліній фотошоп.

Такий елемент, як лінія, використовується у всіх відомих графічних редакторах (Adobe Photoshop, Corel Draw, Paint, Gimp), а також текстових редакторах. Лінії можна робити різних кольорів і форм, міняти їх товщину і довжину.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Word, встановіть панель інструментів «Малювання», або перейдіть в меню «Вставка» - «Малюнок» (в залежності від версії програми). Виберіть інструмент «Лінія». Клацніть лівою кнопкою миші в тій частині документа, де вона починатиметься, надалі не відпускайте і ведіть в потрібному напрямку. Після того, як ви намалювали лінію, необхідно встановити товщину лінії. Якщо ви працюєте з програмою Word 2007, тога для того, щоб змінити товщину лінії, виділіть лінію, далі на панелі інструментів відобразиться меню «Формат», виберіть там пункт «Контур фігури", далі "Товщина лінії» і виберіть необхідне значення товщини лінії згідно зразком. Крім того, ви можете вибрати своє значення товщини лінії, для цього клацніть по кнопці «Інші лінії» та задайте необхідні параметри.
2
Перейдіть на панель інструментів «Малювання», якщо працюєте в будь-який інший версії програми Microsoft Word. Знайдіть там кнопку «Товщина лінії», клацніть по ній і виберіть необхідну товщину.
3
Запустіть програму PicPick, простий графічний редактор для створення елементарних зображень та їх редагування. Перейдіть в панель інструментів і виберіть інструмент «Пряма лінія». Клацніть лівою кнопкою миші в тому місці малюнка, де почнеться лінія, далі проведіть в потрібному напрямку і намалюйте лінію. На панелі інструментів виберіть опцію «Контур», встановіть потрібний контур, а в меню справа натисніть стрілку та виберіть товщину лінії (від 1 до 15 пікселів).
4
Запустіть програму Adobe Photoshop, створіть новий файл, перейдіть в палітру інструментів і виберіть інструмент «Лінія». На панелі інструментів введіть в поле «Товщина» необхідне значення товщини лінії в пікселях. Клацніть лівою кнопкою миші в тому місці малюнка, де почнеться лінія, далі проведіть в потрібному напрямку і намалюйте лінію.