Як намалювати вензель. точки в буквах вензелі.

Елегантні завитки, які в своєму переплетенні приховують перші літери імені, прізвища та по батькові особи. У 18 столітті такі вензелі були дуже популярні, а в деяких країнах, особливо в сім'ях з глибокими знатними корінням, використовуються досі. Як же намалювати такий химерний вензель?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Визначтеся з буквами, які будете малювати. Зробіть начерки розташування букв, зображених спочатку друкованим шрифтом. Літери повинні знаходитися в одному квадраті, перетинаючись один з одним своїми обрисами. Тут важливу роль відіграватиме місця з'єднання букв.
2
Зобразіть в центрі картинки якийсь маленький круг. Від цієї точки почніть промальовування першої літери. Вона повинна бути максимально широкою. Розкиньте риси літери по різних сторонах від центру. Верхню частину символу зобразите ширшої, а нижню - більш вузькою. Вільні крайні кінці закрутіть спіральками. Зверніть увагу, що середина букви повинна зображуватися широкими лініями, місця переходу між основними лініями і спіральками більш тонкими, основна частина дуги завитка - широкою і кінець спіралі тонкою лінією.
3
Намалюйте другу літеру. Крайню частину розташуйте вище або нижче середини малюнка. Потовщення зробіть в місцях, де обриси відбуватимуться на рівні серединної лінії. Якщо крайня частина букви розташована внизу, то верхні вільні кінці з'єднайте завитками з верхніми спіралями першої літери, якщо ж крайня частина розташована вгорі, то нижні вільні кінці - з нижніми спіралями. Завитки інших букв зробіть не такими глибокими, як основні.
4
Намалюйте третю букву аналогічно технології малювання другий. Всі букви малюйте плавними лініями без різких переходів. Порожні місця вензелі доповніть завитками, що виходять з будь-якої точки букв. Напрямок спіралі виберіть в залежності від розміщення пустотілого місця. Зверху на деякій відстані від вензелі намалюйте корону або інший символ, що підкреслює благородство походження особистості.
5
Замалюйте обриси вензелі тушшю або чорною фарбою для більшої схожості з малюванням пером.