Як колоти лідокаїн. внутрішкірна проба на лідокаїн.

Лідокаїн - лікарський препарат, що володіє анестезуючу дію. Засіб блокує натрієві канали, в результаті чого імпульси не проходять по нервових волокнах. Лідокаїн розширює судини і не надає подразнюючої дії. Розчин для ін'єкцій застосовують в акушерстві, гінекології, хірургії та стоматології.
Вам знадобиться
  • - шприц;
  • - голка;
  • - ампули;
  • - стерильна вата;
  • - спирт.
Інструкція
1
Перед застосуванням розчину лідокаїну проведіть внутрикожную пробу на можливу підвищену чутливість організму до препарату. Тонкою голкою введіть невелика кількість ліки. Оцініть результат через 15 хвилин. Якщо у пацієнта алергія на даний засіб, в зоні уколу з'являться набряк і почервоніння. В такому разі скористайтеся іншими анестетиками. Якщо ж все гаразд, можна використовувати лідокаїн для анестезії.
2
Підготуйте шприц, голку, ампули, стерильну вату і медичний спирт.
3
Візьміть ампулу і струсіть її, утримуючи за горлечко. Потім стисніть її рукою і круговими рухами відокремте головку. Візьміть шприц і через отвір з'єднайте його з ампулою. Повільно наберіть в нього вміст.
4
Для місцевої анестезії препарат вводять підшкірно або внутрішньом'язово. Уникайте внутрішньосудинного введення ліків. Залежно від частин тіла, застосовуйте від 40 до 200мг кошти. Приміром, для знеболювання плечового та крижового сплетення, використовуйте 100-200мг лідокаїну. Якщо ви маєте справу з пальцями, вухами, носом, вводите 40-60мг і так далі. Максимальна доза для дорослих складає 200мг.
5
Протріть місце ін'єкції стерильною ватою, змоченою в спирті, і зробіть укол. Після вилучення голки, помасажуйте кілька секунд місце проколу іншим ватяним кулькою.
6
Під час застосування препарату обов'язково контролюйте ЕКГ. В разі будь-яких порушень, зменшіть дозу або скасуйте ліки. З обережністю використовуйте лідокаїн, якщо пацієнт страждає серцевою недостатністю, хворобами печінки, нирок, артеріальною гіпотензією або схильністю до гіпертермії.
7
Не змішуйте лідокаїн з іншими лікарськими засобами. Він випадає в осад при використанні з сульфадіазином, метогексітоном і амфотерицином. Також, препарат може бути несумісний з ампіциліном.
8
ПротівопоказаніяЛідокаін протипоказаний при нирковій і (або) печінкової недостатності, індивідуальної непереносимості, поперечної блокаді серця, деяких серцево-судинних захворюваннях, міастенії, вагітності і лактації і т.д. Також, його не можна вводити дітям до 12 років.
9
Побічні действіяПрі використанні препарату можуть виникнути запаморочення, головний біль, сонливість, втрата свідомості, параліч дихальних шляхів, оніміння язика, зниження артеріального тиску. В деяких випадках спостерігаються тахікардія, брадикардія, нудота, блювота, шкірні висипання, анафілактичний шок і т.д.
Зверніть увагу
Проводити ін'єкції самостійно небезпечно для здоров'я. Краще звернутися до дипломованого фахівця.