Як плести косички.

Косички додають будь-якому образу витонченість. І навіть саму звичайну зачіску можуть зробити хитромудрої. Коси - це самий елементарний інструмент для створення оригінальної зачіски, і за кілька хвилин у вас буде привабливий вигляд.
Інструкція
1
Косичка з чотирьох прядок: розділіть все волосся на чотири частини. Потім візьміть дві середні прядки волосся і переплетіть їх навхрест таким чином, щоб друга прядка була знизу, а третя зверху. Крайню прядку, що знаходиться зліва, необхідно завжди вплітати зверху, а ту, що права - знизу. Таким чином, ви отримаєте чудову і дуже цікаву косичку.
2
Косичка з п'яти пасом: поділяємо все волосся на п'ять частин. Образно пронумеруйте їх, починаючи справа. Потім першу прядку кладемо на другу, третю на першу, четверту під першу, п'яту на першу. Так проходить перший етап плетіння. Далі другу на третю, четверту на другу, п'яту під другу, першу на другу. Отже, чергуючи два вищеперелічених етапу, ви досягнете поставленої мети.
3
Для урочистих випадків кращим чином підійде коса, яка змінює напрямок. Зробити таку зачіску дуже просто: з правого боку, біля скроні, взяти пасмо волосся і плести звичайну косичку, з кожним новим плетінням приплітаючи нові пасма з лівого боку. Таке плетіння косички триває до лівого вуха, потім напрямок змінюється, і прядки вплітаються з правого боку.
4
Коса з двох плетінь: розділіть все волосся на прямий проділ від чола через маківку голови. З двох сторін плетіть косички з трьох прядок, потім з'єднайте коси між собою шпильками. Таку зачіску можна прикрасити квітами, або сріблястими стразами.
5
Важливо відзначити, що косички доступні не тільки довговолосим красуням, але і модницям з короткими стрижками. Щоб створити таку зачіску можна використовувати накладної хвіст або кіску. Для отримання бажаного результату зачешите все волосся на потилицю і прикріпіть накладної хвіст або кіску, використовую невидимки. З утвореними вибівшіміся прядками можна впоратися за допомогою гелю або мусу. Якщо ви використовували накладну косу, то закрутіть її по спіралі на потилиці, закріпивши шпильками, при використанні хвоста спочатку необхідно вибрати плетіння, а потім закріпити пріческу.Коса - це чудова зачіска, яка буде виглядати і на робочому місці і в шикарному ресторані. Не бійтеся експериментувати. Пам'ятайте, все в ваших руках!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YcGS88BU0gQ
Популярним варіантом є «дракончик», який також називається французької косою. Заплітати дракончик досить просто, потрібно лише трохи потренуватися, і ви зможете творити зі своєю головою справжні чудеса.

Зробити таку зачіску вдома дуже просто. Ви зможете навіть самостійно заплести «дракончик» самої себе. Для цього лише необхідно скористатися простими правіламі.Во-перше, необхідно ретельно розчесати волосся, зачесати їх назад. Якщо ваші волосся не дуже слухняні, то рекомендується трохи збризнути їх водой.Во-друге, збираємо великими пальцями невелику пасмо волосся на маківці і ділимо її на три рівні частини - це наші три базисні пасма. Починаємо плетіння як звичайну косу: ліву пасмо накладаємо зверху на центральну. Потім аналогічно чинимо з правой.Теперь, щоб правильно і красиво зробити дракончика, ми акуратно і поступово додаємо інші волосся в плетиво. Для цього беремо тонку пасмо зліва і додаємо її до основної лівої пасма. Тепер кладемо її зверху на центральну. Аналогічно з правого сторони.Такіе дії ми продовжуємо доти, поки не вплітаючи все волосся. Важливо пам'ятати, що для більшої акуратності зачіски пасма весь час потрібно брати приблизно однакової товщини, а також бажано брати пасма, починаючи з вісков.Полученную косу потрібно закріпити у шиї, або продовжити плетиво по всій довжині волосся і закріпити в конце.Варіантов зачісок з « дракончиком »нескінченна безліч. І всі ці зачіски ви зможете зробити вдома. Наприклад, ви можете розділити з самого початку волосся на дві половини і заплести два дракончіка.Очень красивим варіантом зачіски, коли ви також зможете самостійно і правильно заплести «дракончик» є наступний: можна розділити волосся на голові паралельними проділами на 4 частини, з кожної заплести «дракончик» вздовж, а потім з'єднати все волосся в один хвіст і закріпити красивою шпилькою з квіткою. Особливо таку зачіску люблять деті.Можно заплітати дракончик по колу, зигзагом. Можливі також варіанти, коли «дракончиком» можна самостійно зробити подобу обідка на голові. Всі варіанти прийнятні, і вони обмежені лише вашою фантазією.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ss3eKAAA488