Як очистити кеш браузера.

Коли ми використовуємо інтернет-браузер для перегляду і переходу по сторінках, на нашому комп'ютері автоматом зберігається безліч файлів. Ці файли по-іншому називають кеш-пам'ять браузера або тимчасові файли. Кожен браузер для цих файлів виділяє своє «вмістилище» на жорсткому диску. І способи очищення кеш-пам'яті у них теж свої. Якщо кеш взагалі не чистити, то це може привести до серйозного уповільнення в роботі ПК.
Інструкція
1
Розглянемо три браузера, назви яких у всіх на слуху: Internet Explorer. Вибираємо в меню "Інструменти" -> «Параметри Інтернету». Завантажується віконце, ми шукаємо кнопку «Видалити файли» і клацаємо. Ставимо прапорці на все, що хочемо видалити і тиснемо «Готово».
2
OperaВ меню вибираємо «Інструменти» і наводимо покажчик миші на «Уподобання». Вибираємо в перевагах опцію «Історія і кеш» та натискаємо по ній. Після цього тиснемо на кнопочку "Очистити негайно» і насолоджуємося процесом «зачистки». По завершенні операції тиснемо на «Готово» і потираємо руки.
3
Mozilla FirefoxВ цьому браузері очистка тимчасових файлів схожа з очищенням в інших браузерах. Якщо у нас відкрито вікно «Лисички», то приступаємо: у меню зверху вибираємо пункт «Інструменти», опускаємо курсор на "Опції", відкриється віконце. Шукаємо іконку "Конфіденційність", натискаємо. В цьому меню потрібно знайти кнопку "Очистити" і скористатися їй. Чекаємо якийсь час і закриваємо вікно браузера, як тільки процес очищення тимчасових файлів завершиться.
При перегляді сторінок через інтернет-браузер Google Chrome відбувається їх кеширование. Це потрібно для швидкої подальшого завантаження раніше відвіданих сайтів. З часом файли кеша займають досить багато місця, тому їх потрібно очищати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до мережі інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте Google Chrome через «Пуск»: відкрийте меню, розкрийте список «Програми» і клацніть по відповідному ярлику. Також запуск програми можна здійснити подвійним клацанням по ярлику на робочому столі.
2
Кеш-дані зберігаються в спеціальних файлах, які розташовуються в робочому каталозі програми. Їх очистку потрібно проводити через аплет «Налаштування браузера». Щоб викликати це вікно, необхідно натиснути кнопку «Налаштування та керування» із зображенням гайкового ключа.
3
У меню, виберіть рядок «Параметри». Потім у вікні, перейдіть до вкладки «Розширені». Тут потрібно натиснути на кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
4
Перед вами з'явиться нове вікно "Очистити дані переглядів». Поставте відмітку напроти опції «Очистити кеш», а з решти пунктів зніміть позначки, потім натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду», щоб підтвердити операцію очищення кеша. Якщо ви хочете відмовитися від виконання цієї операції, натисніть кнопку «Закрити».
5
Також очистку кеш-пам'яті можна виробляти нестандартним способом - за допомогою спеціальних програм, наприклад, CCleaner. Завантажити цю утиліту можна за посиланням, зазначеної в блоці «Додаткові джерела» (в нижній частині цієї сторінки). На завантажившись сторінці потрібно натиснути кнопку Download і у вікні вибрати пункт «Зберегти файл». Натисніть кнопку «ОК» і виберіть каталог для збереження.
6
Після установки програму необхідно запустити. У головному вікні програми за замовчуванням буде відкрита вкладка «Очищення» із зображенням малярської кисті. Натисніть кнопку «Аналіз» і серед результатів пошуку виберіть пункт Google Chrome Cash (кеш-файли). Натисніть кнопку «Очистити» для завершення поточної операції.