Як відремонтувати лазню.

Про цілющі властивості лазні знають усі. З давніх часів наш народ використовував лазню не тільки для змивання бруду, але і як чудову лікувальну процедуру. Адже вона рятує від ста недуг. Не одне покоління париться в побудованій дідом бані. Але ось прийшла пора її відремонтувати.
Вам знадобиться
  • - дошки;
  • - ущільнювачий;
  • - пароізоляція;
  • - мінераловатний утеплювач;
  • - гідроізоляція;
  • - вогнетривка ізоляція;
  • - вагонка;
  • - скоби;
  • - цвяхи.
Інструкція
1
Спочатку необхідно ретельно оглянути баню, визначити весь обсяг робіт, прорахувати необхідні матеріали. Після їх заготівлі приступайте до ремонту.
2
Якщо ви виявили зазори між колодами, закрийте їх ущільнювальним матеріалом. Це найпростіший і економний спосіб. Більш дорогий і трудомісткий - зовнішнє утеплення приміщення. Але цей спосіб значно перетворить вашу лазню, зробить її як новенької і дозволить простояти ще не одне десятиліття. Для цього спорудити вентильований фасад. Спочатку на колоди закріпіть пароізоляцію, після укладіть шар нанести утеплювача та гідроізоляції. Зовнішню обробку зробіть дошкою-вагонкою. Можна також обшити та іншим облицювальним матеріалом.
3
Далі переходите до ремонту даху. Але попередньо перевірте грубку. Якщо ви задумали міняти піч, то можливо, вам доведеться перекладати димохід. Сьогодні його можна виконувати не тільки з цегли. Популярні також металеві димоходи або з керамзиту. Тоді ці роботи виконайте в першу чергу. Особливо ретельно закладіть з'єднання між трубою і дахом, проізоліруйте їх вогнетривкими матеріалами. Також не забудьте про вентиляцію.
4
Вікна найкраще замінити. Замовте сучасні склопакети. Вони добре переносять підвищену вологість і зберігають тепло.
5
Двері обшийте вагонкою або якщо є можливість, заміните новими.
6
Внутрішні роботи припускають перевірку водостоку. Для цього зніміть підлоги і усуньте течі. Підлоги можна повністю не змінювати. Приберіть прогнилі дошки, на їх місце покладіть нові. Перевірте стелю. Його також можна обшити вагонкою.
7
Якщо задумали обшивати парилку, то краще використовувати все ту ж вагонку або дерево таких порід, як липа, осика. А ось береза, дуб, ясен не годяться для приміщень з високим перепадом температури. Якщо хочете використовувати породи хвойних дерев, врахуйте, що при нагріванні з них буде виділятися смола.