Як поміняти в Nero формат. Як змінити формат mp3 на wave.

Сьогодні багато професіоналів і любителі музики воліють обробляти звукові файли і треки у відомому звуковому редакторі "Nero Wave Editor", який є додатковим додатком до відомої програмі для пропалення і стирання лазерних дисків Nero. Даний звуковий редактор підтримує абсолютно всі відомі звукові формати - wma, mp3, wave, ogg та інші. Так як поміняти в Nero формат досить просто, то робота в цій програмі доставить вам тільки позитивні емоції.
Вам знадобиться
  • Редактор звуку "Nero Wave Editor".
Інструкція
1
Перш за все необхідно запустити програму для нарізки дисків Nero будь-якої версії, починаючи з 6 і вище. Усередині головного вікна перейдіть в розділ «Додатки», в якому містяться додаткові служби. Вам буде потрібно редактор звуку "Nero Wave Editor". Клацніть по його значку мишкою, щоб відкрити програму. Далі виникне нове вікно, інтерфейс якого багато в чому нагадуватиме відомий текстовий редактор "Microsoft Word".
2
Перейдіть у верхній рядок меню і клікніть вкладку «Файл». Потім натисніть команду «Відкрити». Після цього з'явиться вікно огляду файлів, що містяться в пам'яті комп'ютера і зберігаються на знімних пристроях. Виберіть потрібний музичний трек. Клікніть кнопку «Відкрити», щоб імпортувати файл в звуковий редактор. Далі, за вашим бажанням, ви можете обробити пісню (голосове повідомлення або звукову композицію) додатковими ефектами - реверберацией (луною), нормалізацією звуку, посиленням низьких і високих частот, стерео-процесором, шумозаглушенням, а також багатьма іншими.
3
Коли музичний трек буде повністю готовий, переходите до процедури збереження в новому форматі. Вам знадобиться зайти в розділ «Файл» і клікнути пункт «Зберегти як». Виберіть в нижньому віконці-списку необхідний формат і задайте назву файлу. Потім потверділа, клацнувши "Ok". Уперше бажано зберігати композицію у форматі wave (wav), так як це самий якісний звуковий формат, а наступні рази в будь-яких необхідних форматах.
4
Музика у високій якості wave «важить» багато мегабайтів і записується найчастіше на лазерні компакт-диски. В мережі інтернет, навпаки, поширена музика в середньому і низькому якості - цифровому форматі mp3. За вагою він набагато менше, ніж wav. Mp3-файли зручно зберігати на серверах інтернет-сайтів, закачувати в торренти і файлообмінники, а також продавати в музичних онлайн-магазинах. Проблема в тому, що музику з низькоякісного формату повернути назад у високоякісний просто неможливо.