Як прив'язати струни.

Музичний інструмент в руках талановитого майстра здатний творити чудеса. Насолоджуватися приємною музикою можна годинами, забувши про все на світі. Однак не достатньо вміти грати, необхідно так само містити свій інструмент в порядку, правильно за ним доглядати, вчасно підлаштовувати і ремонтувати по необхідності.
Інструкція
1
Гітара - той інструмент, який вимагає особливого догляду, періодичної заміни струн, найбільш точною та професійної настройки, саме тоді, вона видає мелодійний і красивий звук. Зніміть старі струни. Для цього необхідно послабити за допомогою колкового механізму головку грифа так, щоб струни НЕ провисали, а були тільки трохи ослаблені. Будьте уважні, різка швидка зміна сили натягу струн іноді призводить до деформації грифа гітари.
2
Розкрутите кілочок і вийміть стару струну з тримача. Пам'ятайте, що все одразу струни виймати не потрібно, в подальшому можуть виникнути проблеми із затягуванням нових, ви просто не будете знати яку і куди натягувати. Приступите до заміни струн.
3
Почніть заміну з тією струни, з якою вам зручно це робити. Візьміть нову відповідну витягнутої старої. Закріпіть струну в тримачі і зав'яжіть вузлик.
4
Зробіть вузол за наступним принципом. Спочатку зав'яжіть невелику петельку в кілька витків і після сильно затягніть її. Кілька витків при зав'язуванні слід робити для того, щоб струна уникнути випадання шлангу. При затягуванні не переборщіть, бо можна порвати струну.
5
Залиште невеликий хвостик, приблизно в 2-3 см, після зав'язування вузлика. Інше можна зрізати за допомогою звичайних кусачек.Проденьте після зав'язування вузлика нову струну замість старої, в невеликий отвір на кілку. При цьому три перші струни просмикніть в отвір два рази, для більшої надійності.
6
Прив'яжіть аналогічним чином всі наступні струни інструменту. При всьому цьому, прив'язуючи струну і, роблячи вузлик, кілька витків рекомендовано робити для 1-3 струни, інші можна зав'язувати звичайним одинарним вузлом. Перейдіть до налаштування інструмента, адже після прив'язування струн їх необхідно правильно натягнути і налаштувати звучання.