Як зробити ланцюжок з дроту. Як зробити ціпочку з дроту чоловіче.

Красиві і стильні прикраси зовсім не обов'язково купувати в магазинах. Їх можна зробити вдома своїми руками. Поговоримо, наприклад, як самому зробити ланцюжок з дроту в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для того щоб зробити ланцюжок з дроту візьміть саму дріт і розжарити її до червоного, метал повинен стати більш м'яким і податливим. Тепер зробимо шаблон, для цього візьміть дерев'яну дощечку параметрами 15 на 15 см і чотири цвяха. Вбийте цвяхи в дощечку так щоб вони вийшли з її зворотного боку приблизно на 1 см, причому цвяхи повинні бути різної товщини (два товстих і два тонких). Парні цвяхи розташуйте по діагоналі по відношенню один до одного так, щоб відстань між товстими було 3-3.5 см, а між тонкими 1 см. Потім пройдіться по гострих кінців цвяхів напилком.
2
Тепер візьміть круглогубці і вибийте на даному шаблоні ланка, решту дроту видаліть за допомогою кусачок. Після, коли буде відома довжина дроту для однієї ланки просто відрізуйте заготовки відповідно даному розміром. Зніміть ланка з цвяхів, стисніть колечка за допомогою щипців, у фігурні ланки з'єднайте кільцями.
3
Для того щоб вийшли колечка, намотуйте дріт на ручку або олівець і відрізайте кожен отриманий виток. А взагалі варіантів форми ланки існує величезна безліч, просто включите уяву і вперед!
4
Обробляйте за допомогою напилка і шкурки кожне колечко і ланка, інакше вони будуть чіплятися за одяг. Для додання ланцюжка міцності при з'єднанні деталей пару кілець, виготовлених з тонкої міцної дроту. З такими кільцями працюйте без попереднього нагрівання дроту.
5
А ще дуже ефектно виглядають ланцюжки з чорненої дроту. Перед процесом чернения мідного дроту звільніть її від лаку, для цього просто покладіть її на кілька годин в ацетон, а потім потріть шкіркою. Для самого процесу чернения приготуйте суміш з сірки і поташу (відношення 1 до 3). Отриману суміш розітріть за допомогою ложки в ополоник з нержавійки, потім залийте окропом і опустіть туди саму ланцюжок, ви побачите, як вона стане чорною. Для дроту з латуні чорніння відбувається так: розчиніть в одному літрі води 50 г мідного купоросу і 5 г марганцівки. Принцип роботи зі сталевим дротом такий: розжарите дріт до червоного і опустіть в машинне масло, після покрийте її нітролаком і дайте висохнути.