Як замазати прищі в фотошопі.

Життя підлітків така насичена! Друзі, зустрічі, веселощі, фотографії. Так хочеться закарбувати стільки потрясний моментів, але так не хочеться потім бачити ці жахливі прищі на своєму обличчі. І зберігаються в підсумку всі зроблені фотографії в найтемніших куточках комп'ютера. Можна, звичайно, ховати знімки і далі, років до 20, поки прищі не зійду самі. Але виявляється, будь-який підліток і взагалі кожна людина, що має проблеми зі шкірою, може дуже легко і просто підчистити своє обличчя прямо зараз. Більш того, можна ще й порадувати своїх товаришів, зробивши і їхні обличчя більш чистими і привабливими.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію за допомогою Adobe Photoshop. Створіть копію шару: клацніть на шарі «фон правою кнопкою миші і виберіть в меню оберіть« створити дублікат шару. Перед вами виникне вікно. В цьому вікні в поле «як напишіть« 1. Будемо працювати з цим шаром, щоб потім можна було порівняти з оригіналом.
2
Тепер перейдемо до суті. Нам потрібно інструмент «пензель відновлення. Встановіть невеликий розмір кисті, режим перекриття «нормальний, джерело відзначте« семпл, поставте галочку на вирівнюванні, для зразка виставите «активний шар. Тепер знайдіть чисту ділянку на шкірі поряд з видаляється прищиком, затисніть клавішу «Alt і клацніть мишкою. Кисть взяла зразок шкіри. Тепер можна відпустити «Alt і як звичайною кистю почніть замазувати прищик. Він повинен зникнути. Тепер переходите до наступного. Якнайчастіше беріть зразок шкіри за допомогою «Alt, щоб особа в підсумку виглядало природним. На зразку ви бачите, що у молодої людини очищена вже вся щока. Ця робота досить одноманітна і по початку довга. Але незабаром ви наб'єте руку, і в лічені хвилини будете приводити шкіру в порядок.
3
Коли ви почистите все обличчя, відключіть шар, натиснувши на очей. Ви побачите, що було до обробки. Увімкніть шар і ви побачите результат. Ви задоволені? Прекрасно! Натисніть на нижній шар правою кнопкою миші і виберіть «виконати зведення. Тепер обидва шари злилися і закріпилися.
4
Збережіть отримане зображення і насолоджуйтеся. Тепер як би прищі не псували вам повсякденне життя, на фотографіях ви і ваші друзі будете виглядати прекрасно.