Як зшити жіночий піджак. Зшити піджак жіночий.

Піджак - дуже складний в шиття предмет гардероба, що складається з великої кількості частин. Тому на його пошив доведеться витратити багато часу і проявити високі навички шиття.
Інструкція
1
Оберіть модель піджака і зніміть всі мірки: обсяги грудей, талії, довжину рукава, плеча, полички і спинки. Розрахуйте необхідну кількість тканини, який буде потрібно для піджака, не забудьте про підкладкову тканину. При виборі тканини керуйтеся порадами професіоналів.
2
Також ви можете попросити продавців в магазині проконсультувати вас щодо якості вподобаної вам тканини. Підготуйте (продекатіруйте) обрану тканину. Не забудьте про фурнітуру: гудзики або заклепки і подплечники. Подплечники вибирайте жорсткі, товщину підганяйте під модель піджака і спадистість ваших плечей.
3
Зробіть викрійки з паперу. Розкроїте тканина: розкладіть її на столі лицьовою стороною вгору, булавками приколіть до неї викрійки, контури обведіть крейдою. Не забувайте про припуски на шви по 1-2 см. Позначте на тканині виточки. Аналогічним чином розкроїте підкладку. Змітайте всі розкроєні деталі піджака, приметайте подплечники і приміряйте піджак. Перевірте правильність розкрою всіх деталей. Подгоните піджак по фігурі, при необхідності надлишки тканини заколюйте булавками.
4
Обробіть на швейній машинці краю тканини, сточите виточки і зшийте всі розкроєні деталі піджака. Відпрасуйте всі шви і приміряйте ще раз піджак. Якщо тканина пішла хвилями, звузьте або розширте виточки. Пришийте подплечники і гудзики. Якщо модель передбачає кишені, пришити їх.
5
Змітайте всі деталі підкладки і приміряйте її. Переконайтеся, що підкладка села по фігурі і потім зшийте її. Приметайте підкладку до піджака. Якщо при примірці тканина лягла погано, по виточки трохи звузьте підкладку. Пришийте підкладку до піджака і проведіть ще одну примірку. Упевніться, що піджак ніде не тягне, і отутюжьте виріб.
Піджак - один з найскладніших предметів гардероба для шиття. Але якщо ви досвідчені в цій області, то зробити піджак не складе для вас великих труднощів. Головне дотримуватися загальні правила і послідовність дій.
Вам знадобиться
  • Викрійка
  • Тканина
  • Булавки
  • Ножиці
  • Ґудзики
  • Дошка для прасування
  • Праска
  • Швейна машинка
Інструкція
1
Виберіть викрійку. Чим менше в викрійці швів і деталей, тим простіше буде його виготовлення. Якщо це ваш перший піджак, то виберіть модель без підкладки - її буде простіше зшити.
2
Виберіть тканину, орієнтуючись по викрійці. Загальне правило - якщо тканина ворсистий або на ній є малюнок, то запасіться матеріалом побільше. Так само орієнтуючись по викрійці, вибирайте необхідну кількість ґудзиків, блискавок і т.п.
3
Покладіть матеріал для піджака на стіл, відповідно до схемою крою. Помістіть викрійку на матеріал і почніть вирізати її. Зберігайте шматки викрійки прикріпленими до тканини булавками, доти, поки не почнете їх зшивати.
4
Зробіть кишені, згідно викрійці. Помістіть їх на лицьову сторону піджака і пришити їх, пристрочивши з обох сторін.
5
Займіться бічними і плечовими швами. Потім зшийте пахвовий шов на рукавах. Слідкуйте за тим, щоб рукав не був занадто вузьким. Пришийте комір. Зафіксуйте рукава. За допомогою машинки проткніть дірочки для гудзиків, залишаючи відстань між ними, відповідно до схемою крою. Пришийте гудзики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XMavrPGHaiA