Як повернути назад прошивку.

Існує три вигляді перепрошивки iPhone: оновлення на новішу, перепрошивка на будь-яку з доступних і відновлення заводських налаштувань. Всі вони виконуються за допомогою програми iTunes і призводять до видалення інформації користувача. Спеціальні комп'ютерні пізнання вітаються, але не є обов'язковою умовою.
Вам знадобиться
  • - iTunes;
  • - збережена резервна версія потрібної прошивки (файл .ipsw)
Інструкція
1
Переконайтеся, що файл збереженої резервної копії потрібної версії прошивки модема iPhone знаходиться в доступному місці.
2
Запустіть програму iTunes і виконайте підключення свого iphone до комп'ютера.
3
Дочекайтеся закінчення процесу визначення пристрою програмою і вкажіть свій девайс в лівому списку «Пристрої» вікна програми iTunes.
4
Натисніть кнопку Check Now при появі повідомлення про необхідність перевірки оновлень для переведення пристрою в режим відновлення. Існують два різних режими відновлення/оновлення прошивки: режим відновлення (Recovery Mode) і режим DFU, що діє в обхід операційної системи iPhone і дозволяє безпосередньо перепрошивати firmware.
5
Дочекайтеся переходу пристрою в режим відновлення (чорний екран з тонкими білими нитками) і натисніть функціональну клавішу Shift.Альтернатівним методом перекладу iPhone в Recovery Mode служить одночасне натискання кнопок «Додому» (велика кругла кнопка на лицьовій частині пристрою) і кнопки включення, розташованої в правій вехньої частини торця гаджета. Дочекайтесь появи слайдера з червоною стрілкою і виключення екрану. Далі екран пристрою покриється білими тонкими лініями. Продовжуйте утримувати натиснутими обидві вибрані кнопки до моменту появи зображення кабелю і значка iTunes. Відпустіть обидві кнопки.
6
Натисніть кнопку «Відновити» у вікні відображення свого пристрою додатки iTunes.
7
Дочекайтесь появи діалогового вікна з пропозицією вибрати бажаний резервний файл відновлення .ipsw.
8
Вкажіть доступну прошивку, раніше збережену на диску і натисніть кнопку «Відкрити» для підтвердження виконання команди.
9
Натисніть кнопку OK або «Далі» у вікні угоди з умовами використання ліцензійного обладнання.
10
Дочекайтеся завершення процесу відновлення обраної прошивки пристрою.
Зверніть увагу
Усі дані з телефону під під час операції стираються. Після відновлення прошивки iTunes заново завантажить інформацію, збережену в комп'ютері.
Корисна порада
Пам'ятайте, що процес підвищення версії прошивки завжди відбувається успішно, а процес зниження може призвести до відмови роботи пристрою або деяких його частин.