Як назвати розплідник кішок.

Котячий розплідник - це місце, де професійно займаються розведенням різних порід кішок. Буває, що розплідники взагалі не мають ніякого особливого назви. Але все ж куди краще, якщо котячий дім носитиме своє власне ім'я.
Інструкція
1
Почніть підбір назви безпосередньо з предмета ваших інтересів, тобто, з кішок. Зрозуміло, називати розплідник просто «Кішки» - не надто гарна ідея. Але спробуйте перевести це слово на інші мови. Наприклад, «Felis» («кішка» в перекладі з латині) - вже цілком адекватне і благозвучне назва. Можна пограти і з англійською назвою кішки. My Cat, Cat World і тому подібні назви, можливо, не будуть настільки оригінальні, зате відразу відображатимуть ваш рід діяльності.
2
Згадайте відомих кішок, яких ви знаєте. Наприклад, мультиплікаційних персонажів. Том, кошеня Гав, Матроскін, Гарфілд можуть подарувати своє ім'я вашій розпліднику. Пошукайте інформацію і про знаменитих кішках, що існували в реальності. Наприклад, кіт Ларрі, який має горде звання Головного мишолова Резиденції Уряду Великобританії, або кішка Скарлетт, яка в Бруклінському пожежі 1996 витягала з вогню власних кошенят. Чому б не дати розпліднику ім'я, що має якусь історію?
3
Якщо ваш розплідник займатиметься розведенням якоїсь однієї породи кішок, то зв'яжіть назву з цією породою. Наприклад, якщо в розпліднику розводять британських кошенят, то чому б не назвати його Britain або похідними від цього слова? Так само можна обіграти назву будь-якої іншої породи кішок.
4
Дайте розпліднику своє ім'я. Правда, цей варіант більше підходить для жінок. Назва розплідника «Олександра» або «Анжеліка», можливо, буде нести дещо менше смислового навантаження, ніж інші, зате красиво.
5
Влаштуйте конкурс на назву розплідника. Найкраще такі конкурси проводити серед дітей. Попросіть хлопців запропонувати свої варіанти назв, виберіть з них найкраще, а переможцю виділіть який-небудь приємний приз, наприклад, м'яку іграшку-кішку.