Як зробити абзац.

Вчимося правильно і осмислено складати абзаци, формуючи тим самим грамотна побудова ваших думок в тексті.
Інструкція
1
Визначтеся спочатку, що, як і для кого ви будете пісать.В залежності від цього може змінюватись структура тексту, а також, наприклад, розмір абзацев.Для серйозних статей та професійних, наприклад, наукових робіт в принципі допустимо будь-який розмір абзаців, в тому числі досить крупний. З іншого боку, є думка, що для записів у своїх Інтернет-щоденниках або блогах краще використовувати невеликі абзаци. Тут існує елемент психології. Людина, що зайшов до вас на сторінку після роботи, втомлений, хоче відпочити, розслабитися, відволіктися і вид великого, ґрунтовного абзацу відразу відштовхує його тим, що у нього в голові виникає асоціація з тим, що його очікує нудний, замудрёний текст, читати який йому зовсім захочется.Абзац виділяє в тексті закінчену, аргументовану думку як частина загального розповіді чи міркування. В перекладі з німецької, до речі, це слово якраз і позначає "розділ, частина тексту" .Фактично, ця структура дозволяє читачеві краще зрозуміти логіку, хід ваших міркування, як якщо б ви розповідали б зміст тексту самі в усній формі.
2
Уникайте крайнощів: занадто короткі або занадто довгі абзаци, по-перше, можуть негарно виглядати або навіть відлякати ваших потенційних читачів, а, по-друге, це може свідчити або про неповноту, або про перевантаженість вашого тексту, відповідно. У першому випадку подумайте, чи не слід доповнити думка чимось ще (необов'язково, що це знадобиться, але можливо), а в другому спробуйте акуратно розбити, розділити висловлювання на групи, склавши тим самим кілька дрібніших абзаців, але при цьому стежите за тим, щоб в гонитві за приємним зовнішнім виглядом чи не порушилась ланцюжок думок, щоб вона не розрубати червоними рядками на незв'язні, алогічні уривки.
3
Окремо, з нового рядка, у вигляді своєрідних міні-абзаців можна також приводити, наприклад, каике-то цитати або висловлювання, щоб вони не загубилися в загальному тексті.