Як фарбувати нігті чорним лаком.

Чорний лак не дуже підходить для повсякденного манікюру. Однак при створенні деяких образів він просто незамінний. Якщо ви хочете нафарбувати нігті чорним лаком, врахуйте деякі особливості, пов'язані з цим кольором. На темному лаку, а особливо - на чорному - видно будь похибки, тому приділіть манікюру особливу увагу.
Інструкція
1
Зніміть колишній лак. Надайте нігтям бажану форму за допомогою пилочки для нігтів. Врахуйте, що від залізної пилочки нігті слабкі - краще використовувати скляну. Ненадовго помістіть нігті в дуже теплу воду, попередньо додавши в неї ефірне масло. Видаліть кутикулу за допомогою спеціальних щипчиків або засоби для розм'якшення кутикули.
2
Тепер приступайте до нанесення лаку. Протріть їх поверхню рідиною для зняття лаку, можете просто вимити руки з милом, але обов'язково витріть їх насухо. Якщо ваші нігті слабкі, нанесіть спеціальне доглядає засіб. Коли в ньому немає необхідності, скористайтеся спеціальною основою для лаку - вона дозволить лаку лягти рівніше.
3
Зачекайте, поки основа висохне - інакше ви змажете її пензликом з лаком. Ретельно струсіть флакончик з лаком, зігрійте його в руках. Наносите перший шар. Робіть тільки два рухи пензликом. Один широкий мазок в центрі нігтя і два - уже не умочати пензлик у флакон - по краях, заходячи на перший. Фарбувати починайте з мізинця, і обов'язково забезпечте руки, нігті якої ви фарбуєте, надійну опору - найкраще покласти її на стіл. Зачекайте, поки перший шар лаку підсохне і наносите наступний за таким же принципом. Другий шар лаку потрібен, щоб манікюр виглядав яскравіше.
4
Так як на чорному лаку будуть відразу помітні відколи, подбайте про його захист. Нанесіть поверх спеціальний закріплювач. Він не тільки не дозволить лаку облізти в перший же день, але і додасть нігтям блиск. В якості закріплювача так само можна використовувати прозорий лак.
5
Все праці будуть марними, якщо ви не досушити нігті і змажете лак. Чорний лак особливо до цього вибагливий - навіть невеликі відбитки на ньому будуть дуже помітні. Постарайтеся виділити на сушку нігтів хоча б двадцять хвилин. Швидше висушити нігті дозволить спеціальна сушка. Є так само невелика хитрість - помістіть нігті під холодну воду.
Покриття нігтів лаком можна проводити не тільки в салоні - з цією процедурою цілком можна впоратися і самостійно, і при правильному виконанні цього завдання результат вас анітрохи не розчарує. Звичайно, красиво нафарбувати нігті не так-то просто, але знаючи деякі правила, ви впораєтеся досить швидко! Давайте ознайомимося з поетапним процесом забарвлення нігтів.
Інструкція
1
Для початку вам варто ретельно підготувати нігті до покриття лаком : кутикула повинна бути добре оброблена і зволожена, залишки лаку стерті з допомогою м'якого ватного тампона або диска, змочених в неагресивному засобі для зняття лаку, а нігті повинні бути підпиляні до діла довжини і форми. Чи не рекуомендуется користуватися пилочкою після того, як ви нафарбували нігті і лак висох: це може привести до передчасного відшарування лаку на кінчиках нігтів.
2
Нанесіть прозору базу-покриття, щоб захистити нігті від пігментації і можливих жовтих плям. Покриття також згладить деякі нерівності на ваших нігтях, і лак ляже ідеально рівно.
3
Переконайтеся, що рука, якій ви орудуєте пензликом, має під собою тверду опору. Якщо ж ви фарбуєте нігті на ногах - обіпріть руку об підлогу поруч з внутрішньою стороною стопи, нігті на якій ви фарбуєте, і починайте з самого маленького нігтя - це знизить ризик зачепити нафарбований ніготь в процесі. Нігті на ногах не варто фарбувати, розташовуючи стопи в вертикальному положенні.
4
Чи не струшуйте флакончик з лаком , а просто покатайте його між долонями. Струшуючи пляшечку, ви можете викликати утворення бульбашок, які можуть стати помітними при нанесенні лаку на нігті.
5
Відкрутіть кришку разом з пензликом, дайте зайвим краплях лаку злегка стекти. Починайте нанесення з середини нігтя, а потім накрасьте його з боків. Це допоможе лаку правильно розподілитися по нігтю, і найбільша кількість лаку припадатиме саме на центр нігтя.
6
Шару лаку необхідно дати ретельно просохнути і тільки потім приступати до фінального етапу - нанесення верхнього захисного покриття. Воно додасть нігтям блиск, а також дозволить лаку триматися досить довгий час, не облуплені і не тріска.
7
Маленькі похибки варто видаляти при допомогу зубочистки, оберненої в томному шарі вати і змоченою в рідині для зняття лаку. Звичайна ватяна паличка може видалити занадто багато покриття, і манікюр доведеться переробляти заново.