Як приготувати підгодовування для коропа. Яку зробити прикормку для коропа.

Риболовля є одним із самих улюблених занять багатьох росіян. Ловля буває на різну рибу і для кожної потрібно своя підгодовування для того, щоб принадити саме бажану рибу. Зловити коропа - не десятої кільку витягнути, короп вимагає особливої прикормки.
Інструкція
1
Використовуйте для підгодовування коропа снасть "Метод". Це снасть, в якій куля прикормки ущільнений навколо самої годівниці і наживки на гачку, що складається з бойла на волосяному монтажі, частково вм'ята в цю прикормку. Сама ідея в тому, що короп наштовхується на підгодівлю, яка лежить на дні і починає її обсмоктувати, попутно захоплюючи наживку з гачком.
2
виготовляти насадку, використовуючи один з наступних харчових продуктів: варена картопля (потрібно підібрати сорт, щоб після варіння картопля не розвалювався і щільно тримався на гачку), борошняні галушки або так звані Бойл (чим вони щільніше, тим більша ймовірність, що на поверхню не спливуть) або зернова суміш із зварених гороху, кукурудзи, перловки та конопель (останню доведеться варити окремо, так як розварюється вона швидше).
3
Потрапляючи на місце, де часто ловлять коропа і рибу там, відповідно, вже прикормлювали, приготуйте насадку із спеціального гранульованого риб'ячого комбікорми або кокони тутового шовкопряда. Короп, як і будь-яка інша риба, дуже швидко звикає до всякого нового корму, не має значення - рослинного або тваринного, і тому нова насадка підвищує шанси на успіх.
4
Запам'ятайте, які прикормки не можна готувати для коропових: арахісову (перемелені горіхи разом з лушпинням - через особливості риб'ячого травлення цей вид не піде на користь всім короповим у водоймі, де будете рибалити), масляну (у воді рослинне масло розчиняється і не дає ніякого смакового ефекту) і на тигрове горіх.
5
Купуйте гачок по-могутніше - для коропа і півпуда (8 кг) не межа. І витягуючи, є ймовірність поранитися про спинний плавець цієї риби (іноді виходить так, що короп їм "перепилює" волосінь). Будьте акуратні.