Як накривати стіл на весілля. скатертину на весілля своїми руками.

Тонкощі сервірування весільного столу постійно змінюються під впливом то однієї, то іншої традиції. Але одна прикмета залишається незмінною: від того, багате Чи накрите місце весільного бенкету, залежить майбутнє щастя молодих. Як прибрати стіл максимально урочисто і красиво?
Інструкція
1
Оформлення столу починається зі скатертини. Оптимальний варіант - біла лляна скатертина з простим малюнком. Можна вибрати кольоровий однотонний матеріал, що гармонує за кольором з розфарбуванням сервізу. Не використовуйте занадто яскраві кричущі відтінки, так як за столом гості проведуть не одну годину, а надто строкатий фон стомлює зір. Скатертина має звисати зі столу приблизно на 15-25 см. Посередь столу потрібно простягнути дві кольорові стрічки, на них поставте вази з білими квітами. У центрі столу поставте весільний коровай.
2
Якщо ви плануєте запрошувати велику кількість гостей, зробіть іменні картки і розмістіть на столі. Так людям буде простіше визначитися, і не виникне питань, кому куди сісти.
3
Перед місцем для молодих поставте букет. Всі інші композиції з квітів потрібно розміщувати по діагоналі, щоб вони не затуляли один одного. Іноді за традицією перед місцем молодят ставлять 2 пляшки шампанського, перев'язані разом червоною стрічкою. Це символізує щасливу і веселу спільне життя. Також можна прикрасити самі місця для молодих квітковими композиціями або повітряними кулями.
4
Розставте посуд для кожного гостя. Почніть з фарфоровим тарілки сервіровки, яка під час застілля зіграє роль підставки. На неї поставте закусочну тарілку або тарілку для супу (в залежності від меню). Збоку помістіть пиріжкову тарілку для хліба і покладіть на неї фігурно згорнуту серветку. Посуд має бути білою, а прилади в ідеалі - з начищених до блиску столового срібла. Взагалі, панівні кольору в оформленні столу повинні гармоніювати з нарядом нареченої: білий, золотистий, жовтий.
5
Правильно розкладіть столові прилади: столовий ніж з правого боку тарілки, рибний ніж праворуч від столового ножа, потім столову ложку праворуч від рибного ножа, столову вилку ліворуч від дрібної тарілки, потім рибну вилку ліворуч від їдальні вилки, і нарешті, десертний прилад між дрібної тарілкою і кришталем.
6
До кожного приладу покладається поставити склянку для води (соку або іншого напою), чарку для червоного вина, чарку для білого і келих для шампанського.