Як витягнути з відео пісню. Як виташіл пісню з відео.

Відеофайл є контейнером, з якого можна отримати те, що потрібно. Якщо вам необхідно витягти аудіодоріжку з відео, ви завжди можете скористатися програмою-конвертером і отримати звук у вигляді окремого аудіофайлу. А потім завантажити його на свій мобільний телефон в якості нового рингтон.
Вам знадобиться
  • - конвертер Canopus ProCoder;
  • - відеофайл.
Інструкція
1
Завантажте відео, з якого збираєтеся витягувати звук, в програму-конвертер. Щоб це зробити клацніть Add («Додати») у вкладці Source («Джерело»). При запуску програми вкладка «Джерело» відкриється за замовчуванням. При необхідності можете завантажити в конвертер відразу декілька файлів, клікнувши по них лівою кнопкою мишки при затиснутою клавіші Ctrl.
2
Програма Canopus ProCoder дає можливість конвертувати не весь файл, а тільки його частину, що може виявитися корисним, якщо відео, з яким ви працюєте, починається не з того фрагмента звуку, який вас цікавить, а трохи раніше. Щоб відзначити, з якого саме фрагмента програма повинна витягти звук, натисніть на кнопку Advanced («Просунуті»). У вкладці Setup («Налаштувати») перетягніть повзунок під вікном програвача до початку фрагмента, який вам потрібен. Клацніть по кнопці In («Початок»). Перетягніть повзунок до закінчення фрагмента, звук з якого вам потрібен, і натисніть на кнопку Out («Закінчення»).
3
Відрегулюйте гучність извлекаемого звуку. Для цього клацніть по вкладці Audio Filter («аудіофільтри»). Клацніть по кнопці Add («Додати») в відкрилася вкладці. Зі списку доступних фільтрів виберіть пункт Volume («Гучність»). Відрегулюйте гучність звуку за допомогою ползункового регулятора. Прослухайте результат застосування фільтра, натиснувши на кнопку Play Result («Відтворити результат»). Порівняти його з вихідним звуком ви можете, натиснувши на кнопку Play Original («Відтворити оригінал»). Закрийте вкладку налаштувань, натиснувши на кнопку Close («Закрити»).
4
Налаштуйте параметри извлекаемого звуку. Для цього клацніть по вкладці Target («Мета») та натисніть на кнопку Add («Додати»), щоб відкрити список пресетів. У списку, клікніть по хрестику зліва від пункту Audio і виберіть пункт MP3. Виділіть будь-який відповідний пресет зі списку доступних, що відкрився в правому вікні та натисніть на кнопку ОК.Нажав на кнопку праворуч від пункту Path («Шлях»), вкажіть папку на жорсткому диску, куди збережеться витягуваний звук.
5
Запустіть процес конвертації, клацнувши по вкладці Convert («Конвертувати») і натиснувши на кнопку Convert, розташовану під вікном плеєра. Дочекайтеся закінчення обробки файлу. Звук, витягнутий з відео, ви можете відтворити за допомогою будь-якого встановленого на вашому комп'ютері плеєра.
Зверніть увагу
Lucky Video Converter - це сама проста і зручна програма для вирізання музики з відео. З нею ви зможете витягувати звук з AVI, FLV, MKV, MP4 і т.д. Зберігайте звук з онлайн-відео, наприклад, роликів на YouTube. Ви можете використовувати Lucky Video Converter не тільки як конвертер відео в аудіо, але і як аудіоконвертер - конвертувати FLAC, WAV, WMA і інші аудіоформати в MP3.
Корисна порада
Витягуємо звук з відеоролика або як витягти музику з відео. А як? Якби це був dvd фільм, то там все просто, потрібно скопіювати потрібний трек, так як вони записуються на різних доріжках. А що робити з відео, завантаженому в інтернеті, як, просто кажучи, витягнути музику з відео? На допомогу тим, хто бажає витягнути музику з відео приходить дуже проста програмка Free YouTube to MP3 Converter Studio дозволяє скачати музику з відеоролика.