Як видалити програму в автозавантаженні.

Найчастіше, встановлюючи програми на комп'ютер, ми не вчитуємось в те, що пише нам авто-установник. Просто тиснемо «далі» доти, поки програма не встановили. А через кілька місяців виявляється, що комп'ютер дуже повільно завантажується при включенні через велику кількості запускаються. І доводиться сидіти і чекати, коли ж запуститься ціла купа програм, які нам, швидше за все, не знадобляться сьогодні. Набагато зручніше запустити їх вручну в тому момент, коли вони будуть дійсно потрібні. А поки приберемо їх з автозапуску.
Інструкція
1
Тиснемо «Пуск», потім «виконати». З'явилося маленьке вікно з полем для тексту. В цьому полі напишіть msconfig. Тиснемо "Ок".
2
Перед вами з'явилися параметри настройки системи. Серед вкладок виберіть «автозагрузка». Ви бачите безліч програм і драйверів, які запускаються при включенні комп'ютера. Знайдіть у списку ті програми, які ви бажаєте видалити з автозапуску і приберіть з них галочки. Тисніть «ок». Вибираємо «перезавантаження». Комп'ютер перезавантажується, застосовуючи нові параметри.
3
Після перезавантаження з'являється вікно від настройки системи. В ньому потрібно поставити галочку і натиснути «Ок». Тепер непотрібні програми видалені з автозапуску. Ви завжди можете запустити їх вручну, коли вони вам знадобляться або знову встановити їх в автозапуск, зазначивши галочками в настройках системи.
Корисна порада
Не варто прибирати галочки з невідомих вам програм. Це може привести до збою в роботі системи.