Як зшити футбольний м'яч. Як зшити м'яч форма.

Перші футбольні м'ячі виготовляли з сечових міхурів тварин. З відкриттям каучуку, якість і термін служби м'ячів, істотно підвищилися. За допомогою сучасних матеріалів, можна спробувати зшити добротний м'яч.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний синтетичний матеріал, багатошаровий каркас і текстиль, який використовується для пошиття футбольного м'яча. Також вам буде потрібно спеціальна крива швейна голка. Всі перераховані вище товари ви можете купити в спеціалізованих магазинах або в компаніях, що реалізують свої товари через інтернет.
2
Зробіть заготовку з картону у вигляді п'ятикутної або шестикутної часточки. З таких часточок складатиметься майбутній футбольний м'яч. Сторони вийшла фігури повинні бути однакові. Прорахуйте кількість необхідних часточок, яке буде залежати від розміру футбольного м'яча.
3
Розкладіть на рівній дерев'яній поверхні багатошаровий каркас. Рясно змастіть його клеєм і акуратно приклейте до нього придбаний заздалегідь спеціальний синтетичний матеріал. Заготівлю залиште на поверхні і сушіть її протягом 24 годин. Після цього рясно змастіть клеєм другу сторону багатошарового каркаса, приклейте до нього в поздовжньому напрямку текстиль. Дочекайтеся, поки клей висохне, і приклейте ще один шар текстилю в поперечному напрямку. Всього вам необхідно буде приклеїти 5 шарів текстилю в поздовжньо-поперечному напрямку і дати заготівлі добре просохнути.
4
Прикріпіть п'яти- або шестикутну часточку до отриманої заготівлі. Акуратно обведіть її контур крейдою або обмилки і виріжте вийшла фігуру гострим ножем. Розкроїте необхідну вам кількість заготовок. Перевірте, що всі часточки однакового розміру. Фарбою нанесіть на часточки малюнок або написи.
5
Зшийте всі часточки між собою з виворітного боку товстою ниткою. Коли вам залишиться зробити останній шов, акуратно виверніть м'яч. Останній шов необхідно буде зробити купленої заздалегідь спеціальної кривої голкою. Після цього накачайте м'яч.