Як дізнатися версію прошивки приводу.

Прошивка - мікропрограма, що управляє роботою комп'ютерних комплектуючих і роботою багатьох окремих пристроїв. Вона являє собою невід'ємний компонент більшості комп'ютерних компонентів, наприклад, оптичного приводу. Зберігається прошивка в спеціальних чіпах, наявних в електронних пристроях. Програмою здійснюється управління механікою оптичних приводів, рівнем потужності його лазерів і обміном інформацією з системою, на якій запущена програма записи оптичного диска. Визначення версії прошивки буде потрібно, наприклад, в тому випадку, якщо користувач побажає її оновити.
Вам знадобиться
  • програма DVD-Identifier.
Інструкція
1
Скачайте програму DVD-Identifier, яка дозволяє користувачеві визначати версії прошивок, завантажених в DVD-приводи. Ситуація, коли користувачеві невідомо, який саме оптичний привід був встановлений в системний блок його комп'ютера при покупці, не є рідкістю, тому навіть було створено спеціальне додатки для вирішення цієї проблеми.
2
Встановіть програму DVD-Identifier, слідуючи інструкціям в вікні інсталяції програми. Запустіть програму і виберіть один з типів приводу в робочому вікні програми. Посередині робочого вікна будуть розташовуватися вкладки, кожна з яких відповідає одній з категорій приводу, і в кожній з них будуть відзначені знайдені додатком пристрої користувача комп'ютера.
3
Клацніть мишею по кнопці Identify, розташованої з правого боку центральної частини робочого вікна програми. Процес ідентифікації займе деякий час - досить тривалий, якщо в комп'ютері користувача має більше одного приводу, встановлений привід Blu-Ray або читаюча голівка привода має проблеми із записом або читанням дисків (додаток тестує і цей параметр теж).
4
Перехід між відповідними вкладками DVD-Identifier для отримання зібраної про своє приводі інформації. У разі найпоширенішого типу приводів - DVD-R/RW, на вкладці буде вказана інформація типі диска, його імені та виробнику, серійному номері пристрої, шуканої версії прошивки приводу і швидкості його читання і запису.
5
Можна скопіювати результат роботи програми в буфер обміну - для цього необхідно клацнути по кнопці Clipboard в центральній частині робочого вікна програми, під кнопкою Identify.
Зверніть увагу
При відключенні електроживлення при проведенні операцій, пов'язаних із зміною прошивки, можливий вихід з ладу DVD-приводу.