Як зробити будильник.

Час - це головний ресурс для будь-якої людини. І цього ресурсу постійно бракує. Хороший та надійний будильник допоможе вам не проспати роботу, навчання або інше важливий захід. А зробити будильник ми можемо з нашого власного комп'ютера. Розглядати ми з вами будемо операційну систему Windows XP, оскільки вона найбільш поширена серед користувачів.
Інструкція
1
Якщо комп'ютер ще не включений, включаємо його. Якщо ж він включений, і операційна система вже функціонує, перезавантажуємося.
2
Ще до появи першого екрану з написами нам потрібно натиснути на клавіатурі кнопку Delete, що призведе до виклику меню базової системи-введення виведення BIOS.
3
Вибираємо в меню пункт «Power Management Setup», натискаємо клавішу Enter. В наступному меню шукаємо розділ «Resume by Alarm» і ставимо йому значення Enabled (включено). Нижче встановлюємо дату і час нашого пробудження. Встановивши час, тиснемо Escape. Перед тим, як вийти з BIOS'а, потрібно зберегти дані. Робимо це вибором і натисканням пункту головного меню «Save & Exit Setup» і підтвердженням за допомогою, натискання клавіші Enter. Можна зробити простіше, натиснувши F10.
4
Комп'ютер перезавантажується, а час пробудження у нас вже зафіксовано. Останнє, що нам потрібно зробити - це вибір будь сподобалася мелодії або фільму, які й будуть нас будити. Створюємо ярлик обраної нами для пробудження мелодії і поміщаємо його в папку «Автозавантаження», яку можна знайти в меню «Пуск».
5
У призначений нами час комп'ютер сам включиться, завантажить операційну систему, яка і запустить нашу мелодію або фільм.