Як згорнути програму. Як згорнути додатки jafом.

Програми, додатки, віджети, плагіни - це те, що наповнює комп'ютер можливістю виконувати функції, необхідні конкретній людині. При всій відмінності і різноманітті програм, всі вони мають ряд загальних функцій, які роблять роботу ще комфортніше.
Інструкція
1
Часто виникає необхідність запускати кілька додатків одночасно. Але існують такі програми, які автоматично розкриваються на весь екран, затуляючи і блокуючи доступ до робочого столу і іншим додаткам. В таких випадках зазвичай доводиться закривати програму, виходити на робочий стіл, включати іншу, потім знову запускати першу. Такий варіант не дуже зручний. Існує спосіб, за допомогою якого можна згорнути навіть «несворачіваемое» додаток.
2
При запуску кожен додаток відображається в двох місцях: безпосередньо на робочому столі, у вигляді робочого простору програми, і в панелі «Пуск», у вигляді іконки програми. Згорнути таку програму можна трьома способами. Натисканням на відповідну кнопку в вікні програми. Ця кнопка розташовується в правому верхньому куті вікна програми. Вона - крайня зліва і на ній зображений знак «-». Також програми згортаються натисканням на іконку програми в меню «Пуск». При натисканні додаток згорнеться, повторне натискання розгорне вікно програми. Крім цього, згорнути додаток можна через контекстне меню. Клікніть в верхній частині вікна програми правою кнопкою миші, в меню, виберіть «Згорнути», після натискання додаток згорнеться.
3
Для того щоб згорнути повноекранне додаток, скористайтеся системним поєднанням клавіш «Alt + Tab». Ця комбінація дозволяє швидко перемикатися між всіма відкритими вікнами на вашому комп'ютері. Натисніть і утримуйте клавішу «Alt», разом з цим натискайте клавішу «Tab». В цей час в центрі екрану з'явиться невелике вікно, в якому будуть показані іконки всіх відкритих вікон і запущених програм. Натисканням клавіші табуляції перемістіть курсор до потрібної вам програми і відпустіть кнопки. Після цього обрана програма розгорнеться. Крім додатків, це поєднання клавіш може згортати гри.
IСQ - це спілкування за допомогою швидких повідомлень. В Росії це додаток називають коротко - «Ася». Сьогодні у кожної сучасної людини встановлена ця програма в телефоні, що дуже зручно з точки зору повсюдного спілкування. Однак не кожен знає, як згорнути цю програму, щоб можна було користуватися стандартними функціями телефону - здійснювати дзвінки, відправляти смс, переглядати електронну пошту.
Вам знадобиться
  • Встановлений на засіб зв'язку додаток ICQ
Інструкція
1
Активуйте «Фоновий режим» в программе.В настройках «Асі» потрібно знайти пункт «Фоновий режим» і активувати його. Як правило, такий режим дозволяє користуватися стандартними функціями мобільного телефону, а «Ася» продовжує працювати в так званому «фоні». Таким чином, користувач зможе продовжувати отримувати повідомлення в програмі, користуючись іншими функціями телефона.Но є істотний недолік такої методики згортання додатку - вийти в фоновий режим можна тільки на телефонах марки SonyEricsson.
2
Скористайтеся стандартними властивостями «Асі» .В тому випадку, якщо телефон не є «носієм» марки SonyEricsson, необхідно скористатися власними коштами додатки. В налаштуваннях програми є наступний пункт - «Згорнути додаток». «Ася» продовжуватиме працювати, поки власник телефону буде здійснювати дзвінок або відправляти смс. Однак для того, щоб повернутися в додаток доведеться знову виконати всі дії, які спрямовані на підключення «Асі»: Меню - Додатки - ICQ. Якщо даних дій не справити, програма не буде функціонувати.
3
Натисніть на ярлик «Асі» .І на завершення варто розповісти про згортання програми ICQ в смартфонах, комунікаторах, iPhone, iPad. Власникам даних апаратів набагато простіше дається поводження з ICQ - в цих засобах зв'язку все набагато простіше - «Ася» є додатком, що легко згорнути завдяки тому, що пристрій вважається багатофункціональним. Принцип згортання даного додатка подібний до того принципу, що передбачається програмою при її використанні на комп'ютері, що значно спрощує весь процес роботи з програмою. Вихід в « Асю » із згорнутого положення простий - необхідно зайти в меню швидкого доступу і натиснути на ярлик ICQ.
Корисна порада
Якщо телефон не підтримує згортання «Асі», можна спробувати скористатися вищенаведеними порадами. Можна також звернутися на форуми, присвячені даній конкретній марці мобільного телефону і використанні на ньому різноманітних додатків, в тому числі «Асі».