Як включити мережеву карту.

Мережеві карти бувають окремі і вбудовані. Вбудована мережева карта розташовується безпосередньо на материнській платі. Окрема карта встановлюється в PCI гніздо. Для користувача вони працюють однаково, тому говорячи про те, як включити мережеву карту, ми не будемо їх розрізняти.
Інструкція
1
Мережеві карти відносяться до такого типу пристроїв, яким часто для роботи не потрібні спеціальні драйвери. Стандартні драйвери Windows забезпечують роботу більшості плат. Проте, якщо з вашої мережевої картою виникли проблеми при її виявленні Windows, зайдіть на сайт виробника. Там можна скачати інструкції і програми для установки будь-яких пристроїв.
2
Після установки карти в роз'єм і виявлення її Windows вона включається автоматично. Основний критерій правильного підключення - миготливі помаранчевий і зелений діоди. Якщо ж мигання діодів не видно, витягніть і вставте мережевий шнур - можливо, пропав контакт. Якщо це не допомогло, перевірте, чи правильно встановлена карта у відповідне гніздо.
3
Зазвичай пророблених операцій повинно вистачати для роботи з картою. Однак буває потрібно включити мережеву карту з самої Windows. Зробити це можна 2 способамі.Откриваем меню Пуск - Мережеві підключення. У вікні бачимо іконку з написом «Підключення по локальній мережі». Натиснувши на неї правою кнопкою, вибираємо команду «Включити».
4
Якщо в Мережевих підключення відповідної іконки немає, чинимо інакше. Через меню Пуск заходимо в Панель управління, вибираємо Диспетчер пристроїв. У вікні, у списку обладнання шукаємо Мережеві плати. Натискаємо на відображуване пристрій (networking controller) правою кнопкою миші і вибираємо команду «Задіяти» .На кілька секунд на екрані має з'явитися невелике віконце з написом «Включення ...». Мережева карта включена. Якщо ж після цього доступ в локальну мережу неможливий, зверніться до налаштувань підключення.
Основним пристроєм для передачі даних по інтернету або локальної мережі є мережна карта. Все мережеві адаптери діляться на два основних типи: внутрішні та зовнішні мережеві карти. Внутрішні встановлюються в порти формату PCI на материнській платі, а зовнішні - у вільні порти USB на комп'ютері або ноутбуці. Мережеві карти формату PCI діляться на два види: одноканальні і багатоканальні. Відрізняються вони лише кількістю слотів для підключення мережевого кабелю. Краще використовувати багатоканальні мережеві карти, тому що в багатьох системних блоках не так багато слотів PCI, а вони вам можуть ще знадобитися для підключення інших пристроїв.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка
Інструкція
1
Коли мова йде про ноутбук, єдине доступне рішення - використовувати USB-мережеву карту. Пристрій не зовсім зручне, тому радимо користуватися ним у разі, коли ваш вбудовані мережевий адаптер зламався, або вам потрібно кілька мережевих карт. Вставте USB мережевий адаптер у вільний слот на ноутбуці і дочекайтеся, поки Windows підбере необхідні драйвери. Якщо цього не сталося - встановіть драйвери, що йдуть в комплекті з адаптером.
2
При підключенні мережевої карти до комп'ютера є два варіанти: використання адаптера USB, як це описано в першому кроці, або підключення мережевої карти формату PCI. Щоб встановити плату PCI, вам потрібно відкрити системний блок, вибрати один з вільних слотів, продути його або позбавити від пилу іншим способом і вставити мережеву карту так, щоб сторона з роз'ємом під кабель виявилася зовні.
3
Після установки мережевої карти формату PCI, потрібно включити комп'ютер і дочекатися, поки Windows встановить необхідні драйвери. Пам'ятайте, що далеко не завжди, програмне забезпечення, наданий з, має найновішу версію. Саме тому іноді можна довіритися автоматичному підбору драйверів системою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3joiMM2pwvE