Як отримати доменне ім'я. Як безкоштовно зареєструвати доменне ім'я.

Жодне поважає себе комерційне підприємство в наш час не може обійтися без власного сайту. Такий сайт не тільки допомагає веденню бізнесу, але і є елементом престижу. Одним з найважливіших моментів при створенні сайту є реєстрація доменного імені.
Інструкція
1
Чи можна обійтися без реєстрації домену? Звичайно, до ваших послуг безліч сервісів, що надають можливість створення сайтів. Вам запропонують десятки готових шаблонів сайту, залишиться лише вибрати потрібний і наповнити новий сайт тематичною інформацією. Але у цього варіанту є великий мінус - доменне ім'я такого сайту зазвичай не надто добре виглядає, до того ж розміщення сайту на безкоштовному сервісі для нормальної фірми або серйозної людини, м'яко кажучи, виглядає несолідно.
2
Враховуючи ці недоліки, багато потенційні власники сайтів замислюються про реєстрацію необхідного їм доменного імені. Тут теж є підводний камінь: дуже часто послуги з реєстрації домену пропонують власники хостингів. Начебто це зручно - ви оплачуєте послуги хостингу (тобто платите за розміщення вашого сайту на сервері) і разом з правом залити файли сайту на сервер отримуєте потрібну вам доменне ім'я. Проблема в тому, що власником домену в даному випадку стає господар хостингу, а не ви, з усіма витікаючими з цього можливими проблемами.
3
Саме тому доменне ім'я треба реєструвати самому і на себе. Зрозумілим буде і бажання зробити це якомога дешевше. Щоб зробити це, перейдіть за наступним посиланням: http://atname.ru/Вы опинитеся на сторінці реєстратора, що пропонує на момент написання статті зареєструвати домен всього за 99 рублів. Доступна реєстрація як в зоні «ru», так і в зоні «.рф».
4
Сам процес реєстрації домена дуже простий. Вам потрібно зареєструватися на сервісі, потім вибрати доменне ім'я. Якщо воно вільно - перевірка триває лічені секунди - ви зможете його зареєструвати. Для цього вам доведеться вказати свої паспортні дані і оплатити через webmoney, яндекс-гроші або інші доступні вам системи оплати вартість реєстрації в розмірі 99 рублів. Реєстрація зазвичай проходить швидко і без проблем.
5
Після реєстрації не забудьте прив'язати отримане доменне ім'я до хостингу - якщо він, звичайно, у вас вже є. Дані хостингу - name servers (NS) - вписуються у відповідні поля в панелі управління доменом. Імен повинно бути два, їх можна дізнатися в службі технічної підтримки хостингу. У перші години після реєстрації домен, швидше за все, працювати не буде, його нормальне функціонування почнеться десь на наступний день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XECJrknOU_A