Як зняти переднє крило ВАЗ. Як зняти крила машини.

Пом'яте переднє крило - ще не найбільше нещастя, яке підстерігає автомобіліста. Однак кузовний ремонт вважається одним з найбільш дорогих, навіть у випадку, якщо мова йде про бюджетну вітчизняній машині. Для початку варто визначити стан переднього крила. При незначних пошкодженнях (невеликі подряпини, вм'ятини і т.п.) знімати крило не потрібно. Досить провести рихтувальні та фарбувальні роботи. У випадку значної деформації крила, при наявності розривів крило слід замінити.
Інструкція
1
Для того, щоб зняти переднє крило з автомобіля ВАЗ 2108/2109/21099, потрібно виконати наступні дії. Зніміть поворотник з крила і потім відкрутіть 2 болта з заднього кріплення крила.
2
Після цього відкрутіть болт нижнього кріплення переднього крила. Зніміть з машини передній бампер, а потім відкрутіть болт переднього кріплення крила. Порада: щоб мати доступ до цього болту, передній бампер не обов'язково знімати повністю. Можна просто відкрутити дві гайки бокового кріплення бампера і відігнути кінець бампера.
3
Потім відкрийте капот і відкрутите чотири болта верхнього кріплення. Потім зніміть з машини переднє крило. Очистіть дотичні частини кузова з крилом. Встановіть нове переднє крило, попередньо замінивши нижню і верхню прокладки.
4
Перед тим, як затягувати болти кріплення, відрегулюйте зазор між дверима, капотом і рештою виступаючими частинами. Після закінчення установки переднього крила потрібно замазати стик між бризковиком і крилом за допомогою герметика, щоб уникнути попадання вологи та бруду.
5
Щоб зняти переднє крило машини LADA 2110, вам знадобиться накидний ключ «на 10». Зніміть провід від клеми зі знаком «-» з акумулятора. Потім зніміть підкрилок і накладної поріг.
6
Зруште бічній поворотник в сторону передньої частини машини і дістаньте його з отвору крила. Дістаньте з корпусу бокового поворотника патрон з лампочкою, а потім протолкніте його всередину через отвір крила.
7
Відкрутіть знизу з потрібною боку болт бокового кріплення бампера. Знизу машини послабте гайки кріплення захисту картера до бампера. Зніміть решітку радіатора, а потім ослабте кріплення болтів переднього кріплення бампера.
8
Відсуньте потрібну сторону бампера вперед таким чином, щоб ви отримали доступ до кріплення. Далі відверніть болт нижнього кріплення крила. Відкрутіть болти заднього кріплення крила через нішу колеса. Потім відкрутите під капотом чотири болта і зніміть старе переднє крило.
9
Перед тим, як остаточно затягнути болти кріплення, виставте крило по виступанію і зазорам з іншими частинами кузова. Після того, як ви встановили нове крило, нанесіть на його внутрішню поверхню антикорозійне покриття.
Корисна порада
http://lada-10.ru/kuzov1.htm - www.lada-10.ru