Як налаштувати мікрофон в комп'ютері. Як перемкнути відеокарту на ноутбуці.

Підключений до мікрофона комп'ютер може бути використаний в багатьох цілях, починаючи з записи вокалу і закінчуючи спілкуванням в онлайн-іграх. Після того, як мікрофон підключений до ПК, його потрібно налаштувати.
Вам знадобиться
  • комп'ютер; мікрофон; початківець користувач ПК.
Інструкція
1
Варто відзначити, що мікрофони можуть бути різні за формою: естрадні, в які часто співають караоке, офісні (зазвичай на тоненькій ніжці) і вбудовані в корпус ноутбуків і нетбуків. Також бувають мікрофони, об'єднані з наушнікамі.После підключення мікрофона у відповідний роз'єм 3.5 мм на корпусі ПК (якщо вилка мікрофона ширше, використовуйте перехідник) перезавантажте комп'ютер. Якщо ваш комп'ютер стаціонарний і являє собою системний блок, включайте мікрофон в роз'єм на задній панелі, навіть якщо такий же роз'єм є на лицьовій частині системного блоку.
2
Після перезавантаження комп'ютера і запуску Windows, зайдіть в Пуск - Панель управління, виберіть дрібні або великі значки і двічі клацніть мишкою на ярлику «Звук» .В вікні, виберіть вкладку «Запис». Ви побачите назву мікрофона і галочку - це означає, що обладнання встановлено успішно. Спробуйте сказати що-небудь в мікрофон. На еквалайзері поруч з'явиться сигнал зростаючого звуку. Якщо цього не відбувається, можливо, мікрофон приєднаний, але включений. Знайдіть на мікрофоні кнопку включення і натисніть її. Зазвичай така кнопка буває на мікрофонах естрадного типу.
3
Тепер перейдемо до налаштування мікрофона на комп'ютері. Все там же виберіть мікрофон і натисніть кнопку «Властивості». У вкладці «Прослухати» ви можете встановити галочку. Після цього весь звук з мікрофону буде моментально подаватися на колонкі.Во вкладці «Рівні» можна налаштувати гучність мікрофону і посилення звуку за допомогою бегунков.Во вкладці «Покращення» можна включити такі опції, як «Придушення шуму» і «Придушення луна». Пам'ятайте, що при розмові в Skype ці опції можуть погіршити слишімость.Во вкладці «Додатково» можна налаштувати частоту звуку, якщо ви збираєтеся записувати що-небудь через мікрофон на комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NXpwen4BB5w
Зверніть увагу
Як налаштувати мікрофон на Windows 7. Перш ніж приступати до налаштування мікрофона обов'язково переконайтеся в тому, що на вашому комп'ютері встановлено звукові драйвера. Для цього вам необхідно зайти в диспетчер пристроїв і звернути увагу на пункт звукові відео та ігрові пристрої
Корисна порада
Як налаштувати мікрофон. Після того, як ми підключили мікрофон, натискаємо "Пуск", вибираємо "Налаштування" і "Панель управління". В з'явилася Панелі управління відкриваємо "Звуки та аудіопристрої". З'являється програмка "Звуки та аудіопристрої" нічого не чіпаючи натискаємо вкладку "Мова".