Як створити свій книжковий інтернет-магазин.

Бізнес в інтернеті - справа прибуткова, при цьому не вимагає великих витрат на дорогу рекламу та оренду або купівлю торгових приміщень. Створення власного книжкового інтернет-магазину - це реальна можливість отримати хороший прибуток на просторах мережі.
Інструкція
1
Для створення подібного бізнесу необхідний вдалий підбір доменної зони. При її виборі керуйтеся кругом і місцем проживання передбачуваних клієнтів. Якщо ваш бізнес буде покривати тільки територію Росії, має сенс реєструвати сайт магазину в доменній зоні нашої країни.
2
Оберіть відповідна назва для сайту і ім'я для вашого магазину. Назва повинна бути легкозапоминающиеся, щоб бути постійно на слуху у покупців - «сарафанне радіо» послужить вашому бізнесу додатковою рекламою. При виборі імені для книжкового магазину, спирайтеся на специфіку продаваної літератури. Якщо ви будете продавати дитячу та юнацьку літературу, наприклад, то підберіть яке-небудь смішне або казкову назву.
3
Не економте на оформленні сайту вашого магазину. Краще запросити кваліфікованого веб-дизайнера, щоб він підібрав відповідний дизайн і втілив у життя всі ваші мрії про креативному оформленні власного бізнесу. На сайті обов'язково повинні бути присутніми контакти власника магазину, гостьова книга (відгуки задоволених покупців - кращий спосіб зарекомендувати магазин як надійний і викликавши тим самим довіру, привернути увагу нових клієнтів). Інтерфейс інтернет-магазину повинен бути зручним і зрозумілим, а також містити простий в управлінні рубрикатор.
4
Включіть в асортимент супутні товари: музичні та PC-диски, комп'ютерний софт, головоломки, календарі та інша поліграфічна продукція. Приверне покупців установка на сайті додаткових опцій, які дозволять рекомендувати до прочитання бестселер, з аналогічним обраної книзі сюжетом або комп'ютерну гру, створену за мотивами улюбленого художнього твору. Інтелектуалам крім читання буде цікаво придбати нову головоломку для розвитку розумових здібностей.