Як оформити стінгазету з математики. Матеріал до стінгазеті з математики.

Намалювати стінгазету з математики нескладно, складно доречно вжити весь наявний у вас матеріал і розмістити його в правильній послідовності. Якщо ви проявите трохи фантазії, майстерності і знань, ваша стінгазета з математики вийде цікавою і пізнавальною.
Вам знадобиться
  • - ватман формату А1 або А2;
  • - олівці;
  • - фломастери;
  • - фарби;
  • - клей;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Складіть спершу графічний план і макет стінгазети з математики. Подивіться розташування текстів і малюнків, як вони виділені на папері. Якщо замітка або задача не виділяються на загальному тлі макета - тоді й читач не зверне на них ніякої уваги.
2
Визначте місце для назви газети. Якщо це регулярна стінгазета з математики вкажіть дату і порядковий номер. Якщо стінгазета має сталу символіку, слід відобразити її зліва від назви газети. Назва газети може розташовуватися не тільки по центру, важливо, щоб воно виділялося величиною шрифту і яскравістю букв. Якщо оформлення макета вам сподобалося, пора приступати до основної роботи.
3
Візьміть аркуш формату А1 або А2. Напишіть або намалюйте назва газети. Назва газети залежить від того, для якого віку вона призначена. Якщо це початкові класи - «Веселий рахунок» або «Навчись рахувати», для учнів старших класів «Пізнавальна наука» або «Математика для тебе».
4
Роздрукуйте всі матеріали, які ви плануєте розмістити у вашій стінгазеті і розмістіть їх на аркуші. Ви відразу побачите всі достоїнства і недоліки газети. Кожен матеріал повинен мати своє місце і відділятися від іншого матеріалу мінімум на пару сантиметрів, інакше все зіллється в загальний фон. Спершу визначте, де будуть розташовуватися основні матеріали і малюнки, і тільки потім розташуйте все інше.
5
Виділіть обов'язково рамками або заставками ті місця в стінгазеті, які найбільш важливі для сприйняття. Багато цікаві матеріали не будуть помічені, якщо вони погано оформлені. Використовуйте фотографії та малюнки, вони допоможуть урізноманітнити стінгазети і зробити її яскравіше.
6
Використовуйте для стінгазети з математики цікаві головоломки, ребуси і завдання в картинках. Приклейте на ватман весь матеріал, згідно вашу макету. Використовуйте для молодших школярів задачі з секретами, що відкриваються кишеньками і т.п.
Зверніть увагу
Чи не завантажуйте газети надмірною кількістю нотаток і малюнків.
Корисна порада
Використовуйте в якості основи для нотаток папір, вирізану у формі геометричних фігур.