Як розблокувати сервіс гід.

Блокування системи «Сервіс-Гід», що подається оператором «Мегафон» відбувається при неправильному введенні пароля користувача, виконаному три рази поспіль. Радості така подія не завдасть, але й особливих проблем з розблокуванням теж не буде.
Інструкція
1
Надішліть СМС-повідомлення з кодом 41 на номер 000105 (для Москви і Московської області) для розблокування доступу до системи «Сервіс-Гід».
2
Надішліть той же код на вказаний номер і для отримання пароля доступу до системи. Доступ здійснюється через спеціальний розділ сайту «Мегафон» і плата за повідомлення, відправлені на номер 000105, не стягується.
3
Використовуйте номер 500 (з мобільного) або 502-5500 (для міського телефону) в межах Московського регіону для отримання пароля через абонентську службу «Мегафон».
4
Наберіть номер 555 з мобільного для самостійного призначення пароля і дотримуйтесь голосових підказок. Пароль повинен становити від 4 до 7 цифр.
5
Зверніться в абонентську службу оператора для розблокування служби і виконання відключення пароля за номером 500.
6
Виконайте повторну процедуру отримання пароля.
7
Оберіть оптимальний рівень доступу до системи: «Сервіс-Гід: перегляд», «Сервіс-Гід: Управління абонентом» або «Сервіс-Гід: Керування рахунком».
8
Вкажіть «Сервіс-Гід: перегляд» для можливості отримання повної інформації про свій рахунок. Після входу в систему користувач може бачити свій реальний статус (активний, добровільно заблокований або заблокований оператором), отримувати інформацію про обраний тарифному плані і кількості часу, що залишився, а також про всі підключені послуги.
9
Оберіть «Сервіс-Гід: Управління абонентом» для отримання можливості зміни тарифного плану, призупинення обслуговування свого телефону і замовлення різних послуг.
10
Оберіть «Сервіс-Гід: Керування рахунком» за наявності контракту, особовий рахунок якого передбачає можливість декількох абонентів. У цьому рівні доступу можна отримувати інформацію про поточний баланс, статус всіх абонентів рахунки, підключених послуги та внесених платежах. Також передбачається можливість самостійного внесення умовних платежів, зміни тарифного плану і набору послуг, замовлення щомісячного рахунку і деталізації дзвінків.
Блокування того чи іншого аккаунта - це цілком поширене явище. Викликана вона може бути кількома причинами, серед яких збої в діяльності самого веб-ресурсу, неактивність користувача, порушення умов форуму. Є кілька способів того, як можна розблокувати профіль.
Інструкція
1
Якщо при вході в свій аккаунт icq, ви бачите табличку з наступним текстом «Цей обліковий запис тимчасово заблокована», не поспішайте панікувати. Швидше за все, виник якийсь збій зв'язку або адміністрація веб-сайту перевіряє ваш профіль. Нічого не робіть, просто почекайте - через деякий час акаунт цілком можливо розблокується.
2
Якщо ж профіль був заблокований через те, що ви кілька разів поспіль неправильно ввели логін або пароль, відновити його можна через сервіс веб-сайту icq. Це відбувається в автоматичному режимі. В даному випадку потрібно буде надати дані свого облікового запису (ті, які пам'ятайте: логін, пароль, адреса електронної пошти). Крім цього необхідно мати і доступ до тієї електронній пошті, яка була вказана при реєстрації в icq, так як вся подальша інформація буде приходити на неї. Але якщо профіль був заблокований адміністрацією ресурсу, то такий спосіб явно не допоможе - тут доведеться звертатися безпосередньо до адміну.
3
Пошукайте на веб-порталі icq контакти (телефон, скайп, електронна пошта, клавіша «зворотний зв'язок») оператора служби підтримки. Надайте йому всю необхідну інформацію - це може бути ник, імейл, дата реєстрації. Поясніть адміністратору і передбачувану вами причину блокування. Якщо ніяких припущень на цю тему немає, то і про це обов'язково згадайте. Якщо ваш аккаунт заблокували через те, що ви порушили правила сайту, пояснити, чому це відбулося, і завірте адміна, що надалі такого більше не повториться. Діалог ведіть гранично ввічливо і коректно. Зазвичай це допомагає домогтися розблокування.
4
Іноді в блокуванні будь-якого аккаунта, в тому числі і icq, винен вірус. Як правило, в таких випадках з'являється вікно з інформацією про те, що ви повинні справити якусь оплату на певний номер телефону або електронний гаманець. Не здумайте нічого платити! Адже навіть якщо ви зробите все так, як було зазначено, доступ до аккаунту отримати не вдасться. Подібного роду повідомлення - це виверти шахраїв. В даному випадку треба позбутися шкідливого вірусу. А зробити це можна за допомогою багатьох антивірусних програм, які необхідно встановити на свій ПК і просканувати за допомогою них весь комп'ютер.