Як зробити сенсорний дисплей.

На сьогоднішній день сенсорні технології отримали широке поширення зарубежем і поступово завойовують і російський ринок. На даний момент існує близько десятка компаній, що активно працюють в даній області. Використовуючи розробки цих компаній, можна зробити сенсорний дисплей своїми руками. Причому ціна цього дисплея буде значно нижче вартості сенсорних моніторів, наявних в роздрібному продажі.
Вам знадобиться
  • - надфіль;
  • - ніж;
  • - ножівка по металу;
  • - чиста ганчірка;
  • - викрутка;
  • - комплект сенсорної панелі.
Інструкція
1
Перевірте і підготуйте робоче місце. Витріть пил і приберіть сторонні речі. Простежте за тим, щоб на столі не було гострих виступів.
2
Відверніть кріпильні гвинти і зніміть лицьову панель монітора. Акуратно протріть поверхню рідкокристалічної матриці.
3
Візьміть самоклеючі демпферні смужки, що входять до комплект сенсорної панелі і наклейте їх на металеву окантовку панелі по всьому периметру екрану.
4
Видаліть захисну плівку з сенсорної панелі. Встановіть панель на рідкокристалічну матрицю.
5
Рідкокристалева панель кріпиться на чотирьох кутових кронштейнах. Поглибте паз на 5 мм за допомогою надфіля з круглим профілем. Відпиляєте верхню частину кронштейна на 5 мм за допомогою ножівки по металу.
6
Встановіть контролер на задню стінку монітора. При необхідності, просвердлите додатковий отвір в задньої кришки монітора. Підключіть шнур до контролера. Шнур необхідно закріпити. Приклейте демпферні смужки із зворотного боку лицьової кришки монітора.
7
Зістикуйте сенсорну панель з контролером і підключіть роз'єми жидкокристаллической матриці. Вирівняйте екран і закрийте лицьову панель монітора.
8
Підключіть контролер до комп'ютера.
9
Встановіть драйвериПрі запуску операційної системи відбудеться автоматичне визначення нового пристрою. Натисніть кнопку «Припинити установку» при запиті обустановке. Встановіть драйвери з доданого компакт-диска.
10
Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що в панелі завдань з'явилася іконка сенсорного монітора. Всі регулювання і настройки необхідно робити тільки через контрольну панель.
11
Проведіть калібрування сенсорного монітора по 16 точкам в режимі розширеної настройки.