Як вивести курчат в інкубаторі.

Курчат можна не тільки купити на птахофабриці, але і вивести в домашніх умовах, використовуючи електричний інкубатор. У продажу представлені інкубатори на будь-яке число яєць з автоматичним режимом роботи. У камері постійно підтримується необхідна температура і вологість повітря. Але при виведенні курчат необхідно дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - інкубатор;
  • - ультрафіолетова лампа;
  • - овоскоп.
Інструкція
1
Щоб вивести курчат в інкубаторі, підготуйте свіжі яйця. Термін зберігання яєць для закладки не повинен перевищувати 10 днів. Зберігайте яйця в темному прохолодному місці, гострим кінцем вниз. Якщо яйце брудне, воно не підходить для інкубації, так як мити його не можна.
2
Перед закладанням яєць перевірте їх на овоскопі. Закладати можна тільки запліднені яйця з одним жовтком правильної форми, всередині має бути присутня повітряна камера. Прилип до шкаралупи білок для інкубації не підходить, так як яйце було струсонув і курча не зародилася, навіть якщо воно запліднене. Продезінфікуйте лотки з яйцями за допомогою ультрафіолетової лампи.
3
Увімкніть термостат на температуру 37,5 градусів і вологість 60%. Налийте в нижній лоток води. Лотки з яйцями встановлюйте тільки тоді, коли прилад покаже зазначену температуру і вологість. У період інкубації систематично перевіряйте лоток на наявність води. Якщо вона випарувалася нижче оптимальної позначки, підливайте кип'ячену теплу воду з температурою 45 градусів.
4
Вранці і ввечері перевертайте яйця, щоб було зручно підпишіть гострий і тупий кінець або завжди перевертайте вранці вниз гострим кінцем, ввечері - тупим. На 18 день переверніть яйця останній раз, перевірте на овоскопі і залиште вниз гострим кінцем до виведення курчат.
5
З першого по п'ятнадцятий день підтримуйте температуру 37,5 градусів і вологість повітря не менше 60%, з 16 дня знизьте температуру до 37,4 градусів і збільште вологість до 70%. Весь період інкубації підходите до інкубатора кожні 4 години і перевіряйте режим роботи. Якщо режим зіб'ється більш ніж на 4 години, курчата НЕ виведуться.
6
На 7 добу перегляньте яйця на овоскопі - якщо курча не зародилася, видаліть яйце. Так само поступите на 18 добу - перегляньте і видаліть всі яйця, в яких курчата перестали розвиватися, тобто завмерли.
7
На 21 день курчата почнуть прокльовується. Через 6 годин повинні вилупитися все курчата, якщо яйця були закладені одночасно.
8
Дайте курчатам час, щоб вони обсохнули в інкубаторі. Як тільки вони стануть пухнастими, перенесіть все поголів'я в ясла. В яслах підтримуйте температуру 32 градуси перші 7 днів і 30 градусів - наступні 7 днів, потім щотижня знижуйте температуру на 2 градуси.