Як звести наклейку.

Часто при покупці нової речі виявляється, що видалити з неї етикетку непросто: наклейка так сильно приклеїлася, що відірвати її до кінця немає ніякої можливості - малоприємний слід від клею все одно залишається. Кілька нехитрих порад допоможуть вам впоратися з цією проблемою.
Вам знадобиться
  • - рідина для зняття лаку/розчинник;
  • - тепла вода/фен.
Інструкція
1
Ви придбали новеньку штучку і натхнені вирушили додому, щоб повною мірою їй насолодитися. Але от досада - етикетка приклеїлася намертво. Щоб безболісно видалити ненависну папірець, спочатку уважно розгляньте куплену річ. Це може допомогти вибрати метод її очистки.
2
Якщо ваша покупка скляна, фарфорова або зроблена з матеріалу, який не боїться вологи, то можна сміливо експериментувати. Найпростіший спосіб - помити її з використанням засобу для миття посуду. Але як відомо, найпростіший спосіб - не означає найефективніший. Наклейка і не думає відриватися? Тоді залиште її на деякий час у гарячій воді. Більшість етикеток після такої процедури видаляється без зусиль. До речі, подібного ефекту можна добитися і при нагріванні наклейки феном.
3
У разі якщо клей на етикетках виявився таким міцним, що звичайною водою його не візьмеш, використовуйте різноманітні хімічні засоби. Напевно у вашому будинку є засіб для зняття лаку (це універсальна річ). Також можна спробувати потерти поверхню виробу бензином із запальничок, ацетоном або розчинником. Якщо нічого з перерахованого вище ви не знайшли, загляньте на кухню. Візьміть пляшечку соняшникової олії і рясно змастіть їм місце, забруднене клеєм. Трохи почекайте, після чого візьміть суху серветку і протріть виріб.
4
Що стосується пластикових речей, не переборщіть з температурою рідини, в яку ви їх занурте. Пластикові баночки, тарілочки, контейнери від гарячої води можуть втратити форму. Тоді вже й не навіщо буде відривати етикетку. Також не варто використовувати різні розчинники для яскраво пофарбованих виробів. В іншому випадку ви ризикуєте видалити красивий малюнок разом із залишками клею.