Як подивитися місцевість.

У наш час для того, щоб побачити якусь місцевість своїми очима в реальному часі, зовсім необов'язково вирушати в подорож або навіть виходити на вулицю. Інтернет надає безліч можливостей побачити будь-яку точку Земної кулі.
Інструкція
1
Скористайтеся супутниковими картами будь-якої ділянки планети. Зробити це можна за допомогою сервісів http://www.wikimapia.org, http://maps.google.ru/maps, точок. Дані сервіси постійно оновлюються, тому, навіть якщо ви недавно побудували будинок, вже незабаром ви зможете виявити його на карті.
2
Використовуйте програми-навігатори. GPS - це скорочення за першими літерами "Global Positioning System" - тобто глобальна система визначення місцезнаходження. Якщо ви зібралися в подорож, саме вони допоможуть вам знайти дорогу і покажуть ту місцевість, по якій ви збираєтеся проїжджати. Дані надходять в базу навігатора з 24-х супутників, що обертаються навколо планети, тому інформація завжди свіжа. Цей прилад зручний тим, що його можна використовувати і на рибалці, і в поході, і далеко від цивілізації, наприклад, в морському плаванні.
3
Здійснити подорож, не виходячи зі свого будинку, допоможе також програма Google Планета Земля. Дана програма дозволяє немов присутнім у віддалених куточках Землі за допомогою таких можливостей, як зміна світла і тіні відповідно до часу доби, реалістичне зображення вулиць, навігація за допомогою перельоту, швидке зменшення та збільшення масштабу карти. Крім місць, обжитих людиною, ви зможете побувати на гірських вершинах, в океанських западинах та інших малодоступних місцях. Таким чином, з розвитком прогресу ми отримуємо все більше і більше можливостей дізнатися все про світ, в якому ми живемо. Найголовніше - не лінуватися використовувати знову відкриті технології, і наша планета постане перед будь-яким бажаючим у всій своїй красі.