Як зв'язати чохол для мобільного.

При сучасному виборі чохлів для мобільних телефонів складно знайти особливий. З одного боку, можна купити чохол будь-якого кольору і фактури тканини, але, з іншого, вони всі однотипні. Адже так хочеться мати у себе, або подарувати близькій людині, щось особливе!
Вам знадобиться
  • спицы;
  • крючок;
  • бисер;
  • пряжа;
  • нитки;
  • кнопка.
Інструкція
1
Ви можете пов'язати чохол на свій розсуд: спицями або гачком, «мішком» або «портфелем», бісером або пряжею. Кожен вид чохла має свої особливості при в'язці. Пряжу або нитки для в'язання чохла можна купити будь-якого кольору, але пам'ятайте, що ви постійно будете діставати телефон з чохла, тому занадто світла пряжа швидко забрудниться.
2
Перш ніж почати в'язання, необхідно дізнатися розміри свого мобільного телефону. До цих мірками додайте по 1 см, щоб чохол не надто обтягав телефон. Для в'язання чохла найкраще взяти тонкі спиці або гачок - 2-3 мм.
3
Для в'язання з бісером вам буде потрібно капронова нитка близько 1 мм і бісер, в який без праці пролізе така нитка. Наберіть бісер на 1 м нитки, не відриваючи нитку від котушки. Коли цей бісер закінчиться, відірвіть нитку з запасом і знову нанизайте 1 м бісеру, зв'язавши кінці нитки. Складайте основну нитку і нитку з бісером і в'яжіть! Одна бісеринка повинна відповідати одній петлі. Найзручніше в'язати 2 полотна - перед і зад, а пізніше їх зшити. Щоб полотно легко зшивається, не використовуйте бісер в перших двох петлях, в'яжіть їх лицьовими. В'язати бісером можна гачком або спицями.
4
Для в'язання чохла з пряжі найкраще придбати бавовна або бамбук, оскільки штучні нитки швидко втратять вигляд і розтягнуться. При такому способі в'язання можна прикрасити чохол красивим візерунком з кіс або накидов, а також додати кілька малюнків з іншого кольору пряжі.
5
Якщо ви хочете зв'язати чохол у формі «мішечка», наберіть стільки петель, щоб дно чохла було на 3-4 см більше нижній частині телефону. Далі починайте в кожному четвертому ряду заужать ваш «мішечок», поки висота чохла не буде дорівнює висоті телефону. Зробіть по периметру 5-6 накидов, утворюючи дірки для шнура, що затягує ваш чохол. Шнур для зав'язки в'яжіть гачком.
6
Для в'язання чохла з кнопкою, зробіть рівне полотно без розширень. Задня стінка чохла повинна бути на 7-8 см вище, ніж передня. Для «замку» можна використовувати ефектну гудзик, липучку або залізну кнопку.
Корисна порада
Будьте обережні при в'язанні бісером. Усередині такого чохла обов'язково зробіть підкладку, інакше ви ризикуєте подряпати телефон.