Як дізнатися автора картини.

Якщо ви є власником будь-якої картини, але не знаєте імені автора, або вам просто сподобалася яка-небудь репродукція, і ви хочете дізнатися про неї більше, ви можете зробити це кількома способами.
Інструкція
1
Якщо у вашому розпорядженні є справжня картина, а ви хотіли б дізнатися автора і вартість, є сенс звернутися до професійних художникам. Це можна зробити за допомогою сайту http://forum.artinvestment.ru Дана сторінка допоможе оцінити наявне у вас витвір мистецтва, якщо ви надасте про нього максимально повну інформацію, а саме: походження картини, приблизний час створення, розмір (по вертикалі і по горизонталі), матеріал і техніку зображення (наприклад, полотно, папір, картон, акварель, олівець, масло та інше). До опису прикладіть гарну фотографію. Зображення буде приблизно оцінений експертами, і вам скажуть, чи має воно якусь художню цінність.
2
Якщо у вас є тільки репродукція, або ви просто зацікавилися якимось зображенням, то зверніться до ресурсів сторінки http://www.tineye.com. Завантажте потрібне зображення на даному сайті, і перед вами відкриються всі сторінки, що містять таку картинку. Досить імовірно, що це буде сайт художника або яка-небудь галерея, де ви легко зможете дізнатися ім'я автора.
3
Уважно вивчіть зображення. Перевірте, чи є на картині підпису, зазначення дати, будь-які інші позначки. Якщо ви не сильні в живописі, має сенс звернутися до викладачів місцевого художнього училища або співробітникам музею. Вони частіше стикаються з творами мистецтва і за стилем, за манерою малюнка зможуть визначити хоча б приблизний час створення. Якщо ви припускаєте, що картина була куплена у тутешнього художника, то в краєзнавчому музеї або в міській картинній галереї, швидше за все, знають і його самого, і його манеру письма. А значить, ви за короткий термін визначте вартість вашого скарби.
4
У тому випадку, якщо картина виглядає досить старої, але непогано збереглася, будьте обережні. Якщо перший же мистецтвознавець каже, що картина нічого не коштує і тут же пропонує вам її продати за смішну ціну, має сенс більше довідатися про полотно, походивши по інших цінителям творів мистецтва. Можливо, у ваших руках знаходиться маловідомий шедевр, що стоїть величезних грошей. Особливо не можна поспішати з продажем, якщо картина дісталася вам у спадок і, можливо, є фамільним надбанням.