Як помітити помилки у себе.

Все більша кількість людей зауважує, що швидкість всіх процесів в будь-якій області життєдіяльності швидко наростає. Відбувається велика кількість змін і всередині людини, в його свідомості. Багато хто приходить до думки, що вчитися на помилках і своїх, і чужих вже запізно. Необхідно в короткий термін навчитися помічати ці помилки у себе, щоб встигнути вчасно уникнути їх наслідків.
Вам знадобиться
  • Ручка, папір
Інструкція
1
Більше концентруйтеся на себе. Тільки шляхом пізнання самого себе і глибокого аналізу звичайного і можливої поведінки в різних ситуаціях можна побачити скоєні помилки і уникнути їх. Трудність полягає в тому, що деяким людям важливо здобути досвід в негативних ситуаціях. Тут нелегко розібратися, що є помилкою, а що - ні. В такому випадку зізнайтеся собі в своїх негативних вчинках. Зробіть висновки. Змініть ставлення до цих ситуацій.
2
Чітко визначте для себе мету. Використовуйте прийом аффирмаций. Для цього щодня пишіть на аркуші паперу твердження: «я помічаю свої помилки». Це дозволить змінити вашу поведінку. Спочатку це може здаватися інтуїтивної реакцією на обставини, але насправді це і є ефект аффирмаций. Усвідомлюйте це.
3
Акцентуйте увагу на тих моментах, коли ви не помиляєтеся. Використовуйте прийом перенесення безпомилкового поведінки. Наприклад, перенесіть правильне написання слів на будь-яке ваше дію, у вірності якого ви сумніваєтеся. В деяких випадках це може спрацювати.
4
Чітко усвідомте твердження, що права на помилку у вас може не бути. Є деякі професії, коли помилятися неприпустимо. Лікар, пілот, водій. А чи можливо помилятися людям інших професій? Які наслідки можуть спричинити за собою ваші помилки? Відповідайте собі на це питання за допомогою аналізу своїх дій у вашому житті. Це може відноситися до будь-якій сфері відносин. Наприклад, відносини між статями і відносини в родині також можуть не мати права на помилку.