Як виправити помилку даних crc.

Після отримання шести помилок закінчення часу очікування або помилок CRC (cyclical redundancy check - контроль за допомогою циклічного надмірного коду) драйвер Windows послідовно призводить швидкість підключення (режим передачі) з найшвидшого режиму DMA до найповільнішого PIO.
Вам знадобиться
  • - Windows XP.
Інструкція
1
Встановіть останні пакети оновлень для операційної системи Windows.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту «Редактор реєстру».
3
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
4
Знайдіть і клацніть підрозділ реєстру: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Contorl \ Class \ {4D36E96A-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} \ 0001.
5
Відкрийте меню «Правка» і виберіть пункт «Створити».
6
Вкажіть «Параметр DWORD» і введіть команду ResetErrorCountersOnSuccess.
7
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди і поверніться в меню «Правка».
8
Виберіть команду «Змінити» і введіть значення 1 в поле новоствореного параметра.
9
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
10
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для чергового запуску інструменту «Редактор реєстру».
11
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для виконання команди.
12
Знайдіть і клацніть підрозділ реестра:HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E96A-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}/0002.
13
Виберіть пункт «Створити» в меню «Правка» і вкажіть строковий «Параметр DWORD».
14
Введіть рядок ResetErrorCountersOnSuccess у відповідне поле параметра і натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
15
Виберіть команду «Змінити» в меню «Правка» і введіть значення 1 в поле новоствореного параметра.
16
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін і перезавантажте комп'ютер.
17
Зв'яжіться з експертами технічної підтримки Microsoft при непереборності помилки для отримання рекомендацій щодо її усунення та отримання спеціалізованих виправлень системи.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Виконання деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.
Помилка CRC - це помилка закінчення часу очікування. Після того як комп'ютер отримує повідомлення про шість таких неполадках, він переводить швидкість підключення від найшвидшого режиму DMA до найповільнішого - PIO. Як виправити подібні помилки?
Інструкція
1
Встановіть найсучасніші пакети оновлень для вашої операційної системи. Після цього зайдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Виконати». Зайдіть до реєстру. Для цього в командному рядку введіть regedit і натисніть Enter. Перегляньте розділи реєстру. Знайдіть серед них HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Class/{4D36E96A-E32511CE-BFC1-08002BE10318}/0001. Відкрийте пункт меню «Правка» і виберіть пункт «Створити».
2
Введіть команду ResetErrorCountersOnSuccess в параметрі DWORD, щоб усунути помилки CRC. Щоб підтвердити дану дію, натисніть клавішу Enter. Поверніться в пункт меню «Правка». Натисніть «Змінити». В поле новоствореного параметра введіть значення 1. Щоб застосувати дані зміни і зберегти їх, натисніть кнопку Ок.
3
Зайдіть в меню кнопки «Пуск», знову виберіть пункт "Виконати". Знову введіть в командному рядку regedit. Серед розділів системного реєстру знайдіть наступний HKEY_ LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Class/{4D36E96A-E325-11CE-BFC108002 BE10318}/0002.
4
В меню «Правка» виберіть пункт «Створити». Новому параметру надайте значення DWORD, щоб усунути помилки. У рядок параметрів введіть ResetErrorCountersOnSuccess. Щоб підтвердити дії, натисніть клавішу Enter. Знову перейдіть в пункт меню «Правка».
5
Виберіть пункт «Змінити». Присвойте новоствореному параметру значення 1. Натисніть кнопку Ок. Якщо помилку CRC подібним способом виправити не вдається, зв'яжіться з центром підтримки компанії Microsoft.
6
Вишліть їм звіт про несправності, щоб отримати необхідні рекомендації щодо усунення даної помилки, стосовно конкретно до вашого випадку. Якщо самостійно виправити помилку не вдається, зверніться до фахівців сервісного центру.