Як відремонтувати сигналізацію.

Сигналізація автомобіля є складним електронним пристроєм і як будь-яке інше пристрій, вона періодично виходить з ладу. Якщо ваша автосигналізація знаходиться на гарантійному обслуговуванні, для усунення неполадок в її роботі рекомендується звернутися в сервісний центр. Якщо гарантія на пристрій вже закінчилася, то можна спробувати виявити причину поломки і усунути її самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - кусачки;
  • - изолента;
  • - лампочка на 12В з припаяними проводами.
Інструкція
1
Сигналізація не реагує на брелокАккуратно відкрутіть саморіз на задній кришці брелка з допомогою хрестоподібної викрутки. Рекомендується робити це на рівній горизонтальній поверхні, щоб не втратити дрібні деталі. Розберіть брелок і замініть перебуває в ньому батарейку. Про те, що батарейка розряджена, можуть свідчити тьмяне світіння світлодіода, що знаходиться в брелоку і зменшення дальності дії брелка.
2
Світлодіод горить яскраво, але сигналізація не реагує на натискання кнопок брелкаОдна з можливих причина цієї неполадки у тому, що АОС, що представляє собою міні-комп'ютер, «зависла». Для перезавантаження АОС і повернення її в робочий режим необхідно зняти будь-яку клему з акумулятора, почекати деякий час і потім знову поставити клему на місце. Натисніть кнопку брелка і перевірте роботу сигналізації. Якщо сигналізація працює нормально, закріпіть клему. Якщо проблема залишилася, спробуйте повторити цю операцію 2-3 рази.
3
Пропало харчування сігналізацііПроверьте наявність дроти з навісним запобіжником, що йде від «плюсової» клеми акумулятора. Якщо даний провід мається, перевірте стан запобіжника. При необхідності замініть его.Проверьте роботу електричних приладів вашого автомобіля. У разі несправності приладів перевірте і при необхідності замініть штатні предохранітелі.Определіте, яка з ланцюгів живлення порушена. Зробити це можна за допомогою «прозвонки». Відновіть порушену ланцюг харчування, підтягнувши саморіз «маси» або замінивши запобіжники.
Зверніть увагу
Слід мати на увазі, що центральний блок імпортних АОС дуже чутливий до вологи. При профілактиці АОС рекомендується додатково захистити його, наприклад, помістивши його в пластиковий пакет.
Корисна порада
Зберігайте інструкцію вашу АОС протягом усього періоду її експлуатації т.к. в деяких моделях АОС існує певний порядок кодування брелка під центральний блок.
Хорошому автомобілю потрібно якісна система захисту від угону або проникнення. І завжди неприємно, коли до того справно працювала автомобільна сигналізація раптом виходить з ладу. У цій ситуації є два шляхи: відправитися за допомогою в спеціалізовану майстерню або спробувати виявити і усунути несправність своїми силами.
Вам знадобиться
  • - кусачки;
  • - пассатижи;
  • - викрутка;
  • - тестер;
  • - лампочка від кишенькового ліхтаря;
  • - ізоляційна стрічка.
Інструкція
1
Якщо встановлена на автомобілі сигналізація не спрацьовує при включенні або виключенні, що не відгукуючись на брелок, перевірте справність останнього. Розберіть брелок на чистій рівній поверхні, щоб не розгубити дрібні деталі. Відкрутіть за допомогою викрутки кріпильний гвинт на кришці і зніміть її.
2
Замініть батарейку, розташовану під кришкою корпуса. Зберіть пристрій і перевірте його в роботі. Якщо причина була в батарейці, сигналізація знову почне справно працювати. На розряд батареї вказує зниження яскравості світлодіода і зменшення дальності дії пристрою при управлінні сигналізацією.
3
Якщо світлодіод горить досить яскраво, але сигналізація не реагує на натискання кнопок пристрою дистанційного керування, перевірте роботу блоку автомобільної охоронної сигналізації (АОС), встановленої в автомобілі.
4
Зніміть одну з клем з акумулятора. Через деякий час знову приєднайте її. Цей захід часто дозволяє повернути систему сигналізації в робочий стан. Натисніть на кнопку пульта і перевірте дію системи. Якщо сигналізація спрацьовує, надійно закріпіть клему. При необхідності повторіть відключення клеми ще раз.
5
При відсутності живлення в системі сигналізації перевірте стан запобіжника і справність дроту, що йде від позитивного висновку акумуляторної батареї. Якщо необхідно, замініть провід і запобіжник.
6
Перевірте також роботу інших електричних приладів, наявних в автомобілі. Якщо в системі електропостачання є неполадки, послідовно перевірте запобіжники і замініть їх на справні.
7
Використовуйте для контролю системи електроживлення тестер або лампочку від кишенькового ліхтаря, забезпечену батарейкою. Перевірте надійність контактів у колах живлення. При необхідності відновите порушені з'єднання. Переконайтеся в тому, що після відновлення ланцюгів живлення сигналізація справно працює і «відгукується» на брелок.