Як пофарбувати двері лаком. фарбування дверей лаком відео.

Зазвичай дерев'яні міжкімнатні двері фарбують у білий колір. А вхідні прийнято робити коричневими. Але це виглядає вже трохи нуднувато. Для того щоб підкреслити красу натурального дерева найкраще скористатися лаком.
Інструкція
1
Для того щоб пофарбувати двері лаком, спочатку визначитеся з типом матеріалу який буде застосовувати в процесі роботи. Якщо фарбуються двері всередині приміщення, то виберіть лак з мінімально токсичним запахом. На банці має бути написано, що він якраз призначений для міжкімнатних дверей.
2
Якщо в роботі будуть зовнішні двері, то купуйте лак, який буде стійким до атмосферних впливів і буде здатний пропускати повітря.
3
Перш ніж пофарбувати двері лаком, проведіть підготовчі роботи, які полягають у знятті дверної фурнітури і усуненні механічних дефектів. Якщо є великі поглиблення, то закрийте їх деревної шпаклівкою і дайте їй добре просохнути.
4
Відшліфуйте поверхню нових дверей, використовуючи наждачний папір, яку закріпіть на шліфувальний круг, затиснутий в патрон дриля. Таким чином, легко підготувати поверхню дверей для фарбування навіть у важкодоступних місцях.
5
Якщо ж необхідно пофарбувати лаком старі пофарбовані фарбою двері, то очистіть полотно дверей від старої фарби розчинником. Потім зніміть залишки фарби грубої наждачкою і зашліфуйте полотно.
6
При наявності стекол, перед роботою акуратно вийміть їх або проклейте малярською стрічкою.
7
Безпосередньо перед покриттям дверей лаком, перш ніж нанести перший шар застосуєте спеціальну ґрунтовку для деревини. Ідеальним варіантом вважається тришарове фарбування: перший шар - грунтовка, другий - підстильний шар, а третій - верхній лицьовий шар.
8
Щоб уникнути патьоків фарби, офарблюйте поверхню дверей невеликими ділянками, виконуючи однотипні руху. Починайте фарбувати з лівого верхнього кута, завдаючи флейцем фарбу горизонтальними мазками, поступово растушевивая фарбу по вертикалі. Використовуючи більш вузьку філеночниє кисть пофарбуйте «незручні» частині дверей.
Зверніть увагу
При роботі з лакофарбовими матеріалами, розчинниками, а також і при шліфувальних роботах обов'язково скористайтеся засобами захисту - протигазом чи респіратором.
Корисна порада
Якщо потрібно змінити початковий колір деревини, то скористайтеся відповідного кольору морилкою.