Як зважити кота.

Деяким може здатися, що така процедура, як зважування кішки - данина простому цікавості. Насправді ж знати вага вашого вихованця просто необхідно. По-перше, це потрібно для розрахунку норми ліків і необхідних глистогінних препаратів. По-друге, знаючи точну вагу, завжди можна визначити точну кількість корму, яке потрібно дати тварині. Але як же зважити кота?
Вам знадобиться
  • кіт, ваги, величезний запас терпіння, сумка або пакет
Інструкція
1
Найпростішим і доступним способом зважування є використання підлогових ваг. Тут все дуже просто. Встаньте на ваги і визначте спочатку свою власну вагу, після цього візьміть на руки вашого кота і встаньте на ваги з ним разом. Різниця, яка тут же буде помітна на циферблаті ваших ваг - і є вага тварини. Просто, швидко і не викликає у кота ніяких неприємних емоцій.
2
Якщо ваш кіт ще дуже маленький, підлогові ваги попросту можуть не вловити його вагу. Тому тут необхідно користуватися іншими методами визначення. Маленького кошеняти легко зважити на звичайних кухонних вагах, коли він сонний і не дуже багато рухається. Просто посадіть його в чашку ваг і швидко подивіться результат. Єдиним мінусом даного методу є те, що занадто рухливі і стрибучі кошенята можуть відштовхнутися від чашки ногами і перевернути її з великим гуркотом. Намагайтеся робити виміри на кошенятах, які поїли і вдосталь набігалися.
3
Якщо в будинку немає підлогових ваг, кіт дорослий і зважити його потрібно неодмінно, можна спробувати скористатися звичайним безменом. Помістіть тварина в сумку або тканинний мішок з ручками і швидко зважте на безменом. Ключове слово тут «швидко». Справа в тому, що кішки дуже трепетно відносяться до моментів, коли господарі намагаються засунути їх в будь-які сумки або пакети і починають несамовито кричати і дуже енергійно з них вибиратися. Швидкі поштовхи і підстрибування кота в сумці можуть внести деяку похибка в ваші вимірювання. Тут уже нічого не вдієш.
Зверніть увагу
Не варто намагатися поставити кота на підлогові ваги і затримати його там хоча б якийсь час. Кішки - істоти невгамовні і всидіти на одному місці для них дуже важко. Якщо ж ви будете натискати на спину вашого кота, достовірність вимірювання дуже сильно знизиться.
Корисна порада
Якщо вас чекає візит до ветеринара, попросіть заодно зважити вашого вихованця на спеціальних вагах. У ветеринарних клініках дуже часто використовують ваги аналогічні тим, якими визначають вагу новонароджених немовлят. Як правило, тварини стоять на них спокійно і не сіпаються.