Як вставити фото в віньєтку.

Іноді хочеться здивувати когось з близьких і вставити його фото в красиву рамочку - віньєтку. Розглянемо випадок, в якому картинка з віньєткою не має формат PSD, тобто не є шаблоном для Photoshop'а.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop зображення з віньєткою: натисніть пункт меню «Файл», потім «Відкрити», виберіть картинку і клацніть «ОК». Тепер тим же способом відкрийте фотографію, яку ви будете вставляти в віньєтку.
2
У списку шарів, який знаходиться на вкладці «Шари» (якщо вона відсутня, натисніть F7) зробіть подвійний клік по фону. В вікні відразу натисніть «ОК», і фон перетвориться в шар. Активуйте зображення з віньєткою і виберіть інструмент «Магнітне ласо» (гаряча клавіша L, перемикання між суміжними елементами Shift + L).
3
Виділіть простір усередині віньєтки, то, в якому знаходитиметься фотографія. Після того як ви замкне виділення, його контур набуде вигляду «крокуючих мурах». Натисніть Delete, щоб видалити цю область.
4
Активуйте документ з фотографією і за допомогою інструменту "Переміщення" (гаряча клавіша V) перетяните це фото на документ з віньєткою. Фото ляже поверх віньєтки, тому в списку шарів перемістіть шар з фото нижче шару з віньєткою.
5
Переконайтеся, що у вас активований інструмент «Переміщення», і з його допомогою вирівняйте фотографію в рамочці віньєтки згідно вашої задумом. Якщо фото занадто велике або занадто маленьке, змініть його розміри, скориставшись командою вільної трансформації. Щоб викликати її, натисніть пункт меню «Редагування»> «Вільне трансформування» або клікніть гарячі клавіші Ctrl + T.
6
Щоб зберегти отриманий результат, натисніть пункт меню «Файл»> «Зберегти як» (або клікніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + S), виберіть шлях для майбутнього файлу, в полі «Ім'я файлу» впишіть назву. Якщо вас цікавить тільки кінцевий результат, в поле «Тип файлів» вкажіть Jpeg, а якщо ви плануєте в майбутньому повернутися до роботи над цим документом - PSD. У кожному разі, ніщо не заважає вам зберегти файл два рази обома способами. Закінчивши з настройками, натисніть «Зберегти».
Серед віньєток, використовуваних для прикраси знімків, зустрічаються зображення різного ступеня складності. Це можуть бути як прямокутники з прозорим ділянкою і розтушованими краями, так і багатоколірні шаблони, які з безлічі деталей. Нескладну вертикальну віньєтку можна створити, використавши кисті і фільтр Twirl редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Застосувавши опцію New меню File, створіть у вікні Photoshop новий документ з прозорим фоном. Для цього виберіть пункт Transparent зі списку Background Contents.
2
Інструментом Rectangular Marquee виділіть область полотна, збігається з висотою віньєтки. Увімкніть Paint Bucket Tool і заповніть створений прямокутник самим темним кольором, який буде присутній в зображенні. Зніміть виділення клавішами Ctrl + D.
3
Натиснувши на клавіші Ctrl + J, двічі скопіюйте шар з прямокутником. Опцією Hide Layers меню Layer скрійте створені копії, щоб вони не заважали працювати з нижнім шаром.
4
Деформуйте фігуру, залиту кольором, застосувавши опцію Twirl групи Distort меню Filter. Як величини кута скручування введіть значення близько двохсот градусів.
5
Опцією Show Layers зробіть видимим середній шар і обробіть його фільтром Twirl з тими ж настройками. Зробіть цю фігуру трохи світліше нижньої деталі, застосувавши до неї опцію Hue/Saturation групи Adjustments меню Image і відрегулювавши величину параметра Lightness.
6
Увімкніть верхню копію основи віньєтки і деформуйте її фільтром Twirl з величиною скручування від п'ятисот до дев'ятисот градусів. Фільтром Hue/Saturation відредагуйте колір отриманої фігури так, щоб вона виявилася світліше другого шару.
7
Виділивши всі три заготовки при клавіші Ctrl, зменшіть їх ширину в однаковій мірі. Скористайтеся для цього опцією Free Transform меню Edit. Зсунувши край рамки, слід регулювати ширину фігур під розмір майбутньої віньєтки.
8
Інструментом Move Tool пересуньте вправо деталь, лежачу на другому шарі, щоб з-під неї здалася нижня картинка. Якщо потрібно, перемістіть самий скручений фрагмент так, щоб праві межі його верхньої і нижньої частини збіглися з правими краями картинок, що лежать нижче.
9
Вставте в документ шар, натиснувши на клавіші Ctrl + Shift + N. Інструментом Brush додайте до верхньої і нижньої частини віньєтки кілька відбитків круглої кисті з жорсткими краями. Для створюваних кіл виберіть колір, в який пофарбована деталь з верхнього шару. Можете зробити один відбиток, скопіювати його на кілька шарів і пересунути в потрібні місця. Зменшіть кілька кіл опцією Free Transform.
10
Опцією Merge Visible меню Layer зберіть всі деталі віньєтки на один шар і збережіть картинку в файл png опцією Save меню File.
Корисна порада
Для оформлення знімка створеної віньєткою вам буде потрібно відкрити обидві картинки в Photoshop і накласти малюнок з файлу png на ліву чи праву частину фотографії так, щоб він не закривав основне зображення.