Як замінити ремінець на годиннику. заміна ремінця на годиннику фото.

Яким би дорогим і якісним не був ремінець на вашому годиннику, настає момент, коли його необхідно замінити. Навіть найміцніший ремінець розрахований на термін служби від 6 до 12 місяців. Для його заміни абсолютно не обов'язково звертатися в годинну майстерню - зробити це цілком можливо в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - спеціальний «шпількос'емнік» або швейна голок.
Інструкція
1
Виберіть ремінець для часовОпределіте ширину ремінця, підходящого для ваших годин. Для цього поміряйте відстань між дужками корпусу годин з точністю до міліметра. Визначте необхідну довжину ремінця. Довжина ремінця може варіюватися від 15 до 20 см. Виберіть матеріал і модель ремінця. Головний критерій при виборі моделі-це відповідність ремінця стилю годин. Слід пам'ятати, що від якості ремінця залежать зовнішній вигляд годинника і їх безпеку.
2
Зніміть старий ремешокВозьміте «шпількос'емнік» з широкою виделкою. Помістіть вилку між ремінцем і дужкою корпусу таким чином щоб шпилька, яка фіксує ремінець, опинилася між «зубами» вилки. З кожного кінця шпилька має по дві борозенки. Кінець шпильки виконаний у вигляді штирька. Коли ремінець встановлений на годинник, штирі шпильки втоплені в корпус, і її зовнішні борозенки щільно прилягають до корпусу годинника. Вставляючи вилку «шпількос'емніка», необхідно потрапити між двох борозенок на шпильці. Натискаючи на шпильку і використовуючи вигин вилки в якості важеля, зніміть ремінець. Проведіть аналогічну процедуру з другої його половинкою.
3
Вийміть шпильку зі старого ремінця. Якщо шпилька щільно сидить в ремінці - протолкніте її за допомогою «шпількос'емніка» або будь-якого іншого підходящого предмета. Витягати шпильку не рекомендується - вона може зламатися.
4
Встановіть новий ремешокВозьміте новий ремінець і вставте в нього шпильки. Вставте один штирок шпильки в паз корпусу годин. Упріть шпильку борозенкою в корпус і натисніть на борозенку таким чином, щоб шпилька вперлася в корпус тільки штирьком. Надавите на штирок і нащупайте паз для його фіксації.
Корисна порада
Якщо у вас немає спеціального «шпількос'емніка», для заміни ремінця на годиннику можна скористатися звичайною швейною голкою.