Як виготовити мінітрактор. зробити міні трактор своїми руками.

Мінітрактор є надійним і практично незамінним помічником при проведенні сільськогосподарських робіт на присадибній ділянці. Але ціна на таку техніку досить висока. Якщо ви задумали зробити мінітрактор своїми руками. Крім спеціальних знань і навичок, вам буде необхідно придбати основні вузли трансмісії і силовий агрегат. Втім, можна спробувати використовувати старі вузли від списаної техніки.
Вам знадобиться
  • - тяги перемикання передач;
  • - двигун;
  • - коробка передач;
  • - рульове керування від автомобіля;
  • - задній міст;
  • - коробка передач;
  • - колеса.
Інструкція
1
Зробіть раму мінітрактораРаму минитрактора можна виготовити з куточка, швелера або відрізків труби. Довжина рами розраховується, виходячи з бажаних розмірів минитрактора. При розрахунках необхідно врахувати розміри силового агрегату і місця водія. Приварите лонжерони до переднього верхнього торця плити редуктора. Підсильте це з'єднання косинками у вертикальній і горизонтальній площинах. При цьому необхідно дотримуватися паралельність головних силових елементів. Виготовте і приваріть раму силового агрегату.
2
Прикріпіть задні колеса до редукторів і встановіть передню частину рами минитрактора на підставки таким чином, щоб лонжерони були паралельно поверхні землі. Розрахуйте висоту втулок опорно-поворотного механізму передніх коліс минитрактора. Приварите поперечину і швелер до лонжеронів. Висвердлите отвір під вісь качання в боковинах швелера строго посередині.
3
Зробіть передній мостВиточіте деталі опорно-поворотного механізму. Змонтуйте вузли опорно-поворотного механізму з передніми колесами. Виріжте два металевих відрізка і приваріть їх з одного кінця до втулки вузла гойдання, а з іншого - до втулки опороно-поворотного вузла.
4
Підведіть передній міст під раму минитрактора. Зіставте отвори в боковинах швелера рами і втулці гойдання. Вставте вісь хитання і загорніть гайку.
5
Розташуйте редуктор головної передачі в корпусі заднього моста. Встановіть пружні муфти. Зафіксуйте сидіння. Виготовте з труби масляний бак і встановіть його під сидінням. Виріжте крила задніх коліс. Встановіть кутовий редуктор на нижньої гілки ланцюга. Паливний бак минитрактора виготовляється з нержавіючої сталі.