Як написати дробове число.

Дробові числа за формою записи діляться на дві групи, одну з яких називають дробом «звичайними», а іншу - «десятковими». Якщо з написанням десяткових дробів в текстових документах проблем не виникає, то процедура розміщення в тексті «двоповерхових» звичайних і змішаних (окремий випадок звичайних) трохи складніше. Якщо для поділу чисельника і знаменника звичайного слеша (/) не достатньо, то можна вдатися до можливостей текстового процесора Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Запустіть Word і завантажте в нього документ, в який потрібно вставити число або вираз, записане у форматі звичайного дробу. Знайдіть у тексті потрібну позицію і встановіть в неї курсор.
2
Перейдіть на вкладку «Вставка» меню текстового процесора і клацніть по кнопці «Формула», вміщеній в групу команд «Символи». Зверніть увагу на те, що клацнути треба саме по кнопці, а не по вміщеній впритул до неї (праворуч) мітці списку. Таким способом запускається «Конструктор формул» і в меню додається додаткова вкладка з такою назвою, на якій розміщені керуючі елементи цього конструктора. Якщо ви все ж розкриєте випадає список кнопки «Формула», то і з нього можна запустити конструктор, вибравши в низу списку рядок «Вставити нову формулу».
3
Натисніть кнопку «Дріб» - вона поміщена на першу позицію в групі команд з назвою «Структури» на вкладці «Конструктор». Ця дія викликає на екран список, що містить дев'ять варіантів написання звичайного дробу. Деякі з них вже мають в чисельнику і знаменнику прописані за замовчуванням найбільш часто вживані спеціальні символи. Виберіть варіант, що влаштовує вас найбільшою мірою, і Word помістить його в створену рамку нової формули.
4
Відредагуйте чисельник і знаменник створеної дробу. До лівого верхнього кута рамки об'єкта, що містить вашу дріб, примикає вертикальний прямокутник з трьома крапками - за допомогою мишки дріб можна переміщати, перетягуючи об'єкт за цей прямокутник. При виникненні необхідності згодом змінити дріб, досить клацнути по ній, щоб включився «Редактор формул».
5
В кодіровочних таблицях символів, що використовуються комп'ютером, є знаки, які представляють собою найпростіші дроби. Їх всього три, а вставляти ці символи можна так само, як, наприклад, знак копірайту. Існує кілька способів вставки, найбільш простий з них реалізується так: введіть код потрібного символу і натисніть клавіші alt + x. За допомогою коду 00BC можна написати дріб?, Код 00BD поміщає в текст дріб?, А 00BE -? (Всі букви в кодах - латинські).