Як розібрати кавоварку.

Якщо одного ранку ви виявили, що кавоварка не працює, то відразу виникне питання: чи можна її полагодити самому без запрошення фахівця? А для цього потрібно буде в першу чергу її розібрати. Як це можна зробити?
Інструкція
1
При будь поломці краще не намагатися розкривати кава-машину самостійно. Не пошкодуйте грошей, викличте майстра-ремонтника, і нехай він кваліфіковано вирішить проблему, особливо якщо кавоварка ще перебуває на гарантії. Розбираючи машину своїми руками, ви ризикуєте залишити «зайві» деталі і остаточно привести апарат в непридатність.
2
Якщо ж ви все ж вирішили пробувати себе в справі лагодження, для початку відверніть гвинтики зовнішнього корпусу за допомогою викрутки. Вони зазвичай розташовуються на задній стінці.
3
Гвинти, які виглядають, як шишечки без будь-яких граней, відкрутіть за допомогою плоскогубців. По завершенні ремонту на їх місце можна буде вкрутити звичайні шурупи для викрутки під хрестик.
4
Відкрийте засувки, якщо вони є на корпусі, за допомогою тонкої довгої викрутки. Як правило, вони знаходяться на нижній стороні кавоварки. Деякі засувки є прихованими, відкрити їх, не зламавши, буде дуже важко. У майстрів на цей випадок є спеціальні інструменти. Повністю відкривши корпус, спробуйте визначити несправність. У кожному разі, запчастини для імпортної кавомашини знайти досить складно, і вам все одно доведеться звертатися в сервісний центр.
5
Існують поломки, які аж ніяк не вимагають розбирати корпус апарату. Наприклад, щоб зробити декальцинацію, тобто очистити кавоварку від накипу, досить залити в неї спеціальний засіб і закип'ятити. Якщо воно не допомагає, можна використовувати лимонну кислоту.
6
Якщо мелену каву потрапляє в шестерні приводу від електромотора і викликає спрацьовування захисту, переверніть машину, відкрутіть знизу вісім гвинтиків, зніміть нижню кришку, вичистіть пилососом шестерінки і вал, змастіть деталі солідолом.
7
Пам'ятайте, що якщо в результаті ваших дій машина перестане працювати, швидше за все, сервісні центри взагалі не візьмуться з нею працювати. Тому при несправності звертайтеся до фахівців.