Як записати файл на диск.

Нам як користувачам ПК часом необхідно переносити інформацію з одного комп'ютера на інший за допомогою різних носіїв. Їх декілька типів: флеш карти, CD- і DVD-диски. Всі вони відрізняються один від одного об'ємом і способами записування інформації. Крім того, CD та DVD диски ще діляться на R +, R- і RW. Диски R + і R- одноразові. Але RW диск можна записувати кілька разів. Для запису інформації на будь-які диски краще всього використовувати спеціальні програми, які легко знайти в інтернеті. Але записати компакт диск без спеціальної програми можна, використовуючи засоби Windows.
Вам знадобиться
  • Дисковод, який має функцію запису компакт-дисків.
Інструкція
1
Не всі дисководи мають функцію запису компакт-дисків. Є ті, які тільки зчитують інформацію. Дізнатися, чи може ваш дисковод записувати, можна почитавши його характеристики в документах. Якщо все нормально, вставляємо в дисковод чистий диск.
2
Потім знаходимо потрібний нам файл на комп'ютері і виділяємо його. Натискаємо правою кнопкою миші і в випадаючому меню, вибираємо пункт "Копіювати". Файл скопіювали в буфер обміну.
3
Далі відкриваємо ваш диск для запису. Для цього відкриваємо Мій комп'ютер. В поле Пристрої зі знімними носіями знаходимо потрібний диск. Відкриваємо його і бачимо, що диск абсолютно порожній. Правою кнопкою миші клікаємо на білому полі, у випадаючому меню вибираємо "Вставити". Чекаємо деякий час і бачимо файл, який тепер видно на диску. Але він поки розміщений як тимчасовий файл. Фізично файлу ще немає на диску. Якщо в цей момент ви витягнете диск, а потім вставити його назад, він знову буде порожнім. Тому продовжуємо запис.
4
Натисніть правою кнопкою миші на полі поруч з файлом. У меню, вибираємо пункт Записати файли на компакт диск. З'явитися вікно "Майстер запису компакт-дисків". В поле "Ім'я компакт-диска", можете надрукувати назву, але це необов'язково. Натисніть кнопку "Далі" і чекайте. Коли диск запишеться, з'явиться вікно з кнопкою "Готово", тиснемо її. Диск записаний. Тепер ви зможете переглянути всю записану інформацію на будь-якому комп'ютері.
Зверніть увагу
Цей спосіб запису придатний тільки для CD. DVD диск записати таким чином не вийде.