Як згорнути купюру красиво.

Навіть такий, здавалося б, банальний подарунок як гроші можна піднести цікавим, несподіваним і незабутнім чином. Наприклад, зробити цілий букет з «грошових» кольорів.
Вам знадобиться
  • - дріт;
  • - купюри;
  • - гумки для грошей;
  • - пробка, пластикова кришка від пляшки або половинка пластикового яйця від кіндер-сюрпризу ;
  • - зубочистка;
  • - двосторонній скотч;
  • - букет живих квітів.
Інструкція
1
Відріжте шматок дроту довжиною приблизно 30 сантиметрів. Дріт повинна бути не дуже товстою і легко гнутися, але при цьому не надто тонкою, щоб витримати бутони. На один з її кінців наколи пробку, пластикову кришку від пляшки або половинку пластикового яйця від кіндер-сюрпризу. Якщо нічого цього не знайшлося, візьміть аркуш паперу для принтера і поверніть його вздовж - навпіл, ще раз навпіл і знову навпіл, а потім скачайте у вигляді рулету і закріпіть скотчем.
2
Тепер візьміть купюри і з кожною з них поступите таким чином. Куточки намотайте черзі на зубочистку так, щоб вони перетворилися в завитки. Зверніть увагу, що коли ви повернете купюру навпіл, завитки повинні дивитися в одну сторону.
3
Кожну купюру зігніть навпіл і повісьте на гумку для грошей.
4
Тепер за допомогою гумок для грошей прикріпіть купюри до заготівлі з дроту і пробки. Щоб квітка вийшов більш об'ємним, намотуйте гумки на різному рівні. Для зручності почніть з верхніх «ярусів» і закінчите нижніми. Пам'ятайте, що завитки «пелюсток» повинні розкриватися назовні.
5
Для того щоб замаскувати основу, на яку ви прикріпили купюри, приклейте на неї монету за допомогою двостороннього скотча.
6
Зробіть ще кілька грошових бутонів. Візьміть букет з живих квітів і вставте в нього зроблені вами квіти з купюр. Зігнувши дротові стебла, де це потрібно, надайте букету природний вигляд. Подарунок готовий!
Корисна порада
Для подарунка використовуйте тільки нові, Нем'ятого купюри.Уголкі купюр намотуйте на зубочистку туго, щоб вони вийшли більш виразітельнимі.Для того щоб грошових квітів вийшло більше, використовуйте купюри меншого номінала.Счітается, що червоний колір привертає гроші, тому обв'яжіть грошовий букет червоною стрічкою.