Як дати телеграму по телефону.

Сучасність диктує свої умови і такому способу зв'язку, як телеграма. Сьогодні можна передати телеграму не тільки за допомогою традиційного походу на вузол зв'язку, а й просто набравши номер стільникового телефону.
Вам знадобиться
  • Телефонний довідник міста проживання, інтернет.
Інструкція
1
Зателефонуйте зі свого телефону в сервісну службу, продиктуйте зміст телеграми і через кілька хвилин повідомлення буде відправлено адресату. Слід зазначити, що спеціальні служби, які здійснюють доставку телеграм, працюють за різними номерами в регіонах, тому важливо вірно визначити номер у довіднику вашого міста. Прийом телеграм здійснюється цілодобово.
2
Телеграму можна дати не тільки з стільникового телефону, а і з домашнього, робочого, вуличного таксофона. Зміст тексту може бути будь-яким - це поздоровлення, ділове повідомлення, інформація особистого характеру, службове розпорядження.
3
Можна відправити телеграму в кредит, згодом на ваш рахунок з оплати послуг зв'язку прийде квитанція, в якій буде позначена вартість повідомлення і приєднана до рахунку за стаціонарний телефон.
4
Види телеграм можуть бути такі: - на художньо оформленому бланку; - на бланку з музичними функціями; - на дитячу тематику з музичним оформленням; - траурний бланк для оформлення; - із зазначеним терміном вручення (буде доставлена в певну дату) ; - «до запитання»; - із замовленням зворотного телеграми на адресу доставленої; - на адресу абонентської скриньки.
5
Оплата за прийом телеграми по телефону зазвичай фіксована, становить невелику суму, кожне слово оцінюється окремо залежно від категорії телеграми, «термінова» коштує дорожче, а «звичайна», відповідно, дешевше. Так само оплачується телеграфний збір за доставку, він так само розділяється за категоріями.
6
Якщо в населеному пункті, куди відправляють телеграму, відсутня телеграфна і телефонний зв'язок, така доставка оплачується додатково. Вартість кількості знаків озвучується відразу ж після диктування. Для юридичних осіб оплата проводиться за заздалегідь укладеним договором. Якщо замовлення проведений за допомогою таксофона або стільникового телефону оплата буде вирахувана з рахунку в автоматичному режимі, головне, щоб було достатньо коштів на рахунку.
Зверніть увагу
Категорія телеграми «термінова» повинна бути доставлена одержувачу протягом 4 годин, а «звичайна» між містами країни не більше 12 годин.
Корисна порада
Прийом телеграм по телефону працює навіть у вихідні дні.